Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Patek - uwaga scammer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Patek - uwaga scammer (/Temat-Patek-uwaga-scammer-162136)

Strony: 1 2


Patek - uwaga scammer - Milionaree - 17-04-2019 18:30

W skócie - założyłem temat odnośnie tego, jak zacząć zarabianie, Patek odezwał się do mnie na pw, wszystko było ok, ładnie się dogadywaliśmy, chciał "wtajemniczyć" mnie w afilacje, zaproponował zakup hostingu, proponowałem mu nazwy, on sprawdzał dostępność domen itd. Kilka dni później wysłałem mu wcześniej obiecane 10zł, za które zakupi dla mnie ten właśnie hosting - miał tego dnia grilla więc napisał, że pogadamy wieczorem (7 kwietnia). Dziś (17 kwietnia) - 0 kontaktu, nie odpisuje ani na gg, ani na PW.
Screeny rozmowy:
https://imgur.com/a/SkTLD7O


RE: Patek - uwaga scammer - Majka - 17-04-2019 18:35

@[Patek] pomóż koledze!


RE: Patek - uwaga scammer - xdax1 - 17-04-2019 18:40

Cytat:...obiecane 10zł, za które zakupi dla mnie ten właśnie hosting - miał tego dnia grilla...

Wszystko jasne, brakowało mu pare zł na piwka Lol


RE: Patek - uwaga scammer - precell - 17-04-2019 20:03

To niewiarygodne jak ludzie potrafią się zeszmacić dla paru złotych...


RE: Patek - uwaga scammer - Agent Smith - 18-04-2019 07:37

Oszustwo na 10zł. Naprawdę robi wrażenie.


RE: Patek - uwaga scammer - mikiniki - 18-04-2019 07:41

(18-04-2019 07:37)Agent Smith napisał(a):  Oszustwo na 10zł. Naprawdę robi wrażenie.

Od małych się zaczyna, kończy się w więzieniu Sad

Także każde przebłyski oszustw, powinny być tłumione w zarodku tutaj jak i wszędzie.


RE: Patek - uwaga scammer - mahuzz - 18-04-2019 08:58

Wczoraj myślałem że się gość odezwie. @[Patek] napisałeś tutaj prawie 500 postów, żeby oszukać człowieka na 10zł?
Autorze tematu, nawiązując do wczorajszego czatu - nikt się nie śmiał z Ciebie. Chodziło o sam fakt oszustwa na 10zł. Każde oszustwo powinno się zgłaszać.

Byłem pewny, że w tym roku w dziale scam nie zdziwi mnie już nic. Widocznie się myliłem i boje się pomyśleć, co będzie następne Xpokerface


RE: Patek - uwaga scammer - Ropsont - 18-04-2019 09:06

No po prostu nie mam słów... chodzi o 10 złotych, więc nie mogę zrozumieć jednej rzeczy - gość jest online na forum, przynajmniej tak pokazuje w jego profilu. Dostaje więc PW oraz informacje o oznaczeniu w temacie i cisza? O 10 złotych? Naprawdę jest to dla mnie niewiarygodne, 10 złotych to można na tym forum w chwile zrobić, wykonując jakieś mikrorejestracje, konta itd. Mógłby zwyczajnie napisać, że zapomniał o sprawie i szybko odesłać kasę by się oczyścić. A tak to konto 500 postów na 10 złotych? Naprawdę niewiarygodne rzeczy się tu dzieją i zastanawiam się teraz nad tym czy jeśli ktoś ma odpalone forum na jednej z np. stu zakładek na telefonie to nie jest tak, że pokazuje go online, a tak naprawdę ta osoba może wcale na forum nie przebywać, więc nie widzi powiadomień?


RE: Patek - uwaga scammer - Milionaree - 18-04-2019 09:46

(18-04-2019 08:58)mahuzz napisał(a):  Autorze tematu, nawiązując do wczorajszego czatu - nikt się nie śmiał z Ciebie. Chodziło o sam fakt oszustwa na 10zł. Każde oszustwo powinno się zgłaszać.
okej, może wczoraj wieczorem mnie troche poniosło, coś źle przeczytałem, ale jakąś godzine po dodaniu posta na czacie (nie pamiętam nicków) 2 osoby miały z tego beke typu "haha, biedak stracił 10zł i teraz nie wie co z życiem zrobić" itp.


RE: Patek - uwaga scammer - xmaniek6 - 18-04-2019 09:51

(18-04-2019 09:46)Milionaree napisał(a):  
(18-04-2019 08:58)mahuzz napisał(a):  Autorze tematu, nawiązując do wczorajszego czatu - nikt się nie śmiał z Ciebie. Chodziło o sam fakt oszustwa na 10zł. Każde oszustwo powinno się zgłaszać.
okej, może wczoraj wieczorem mnie troche poniosło, coś źle przeczytałem, ale jakąś godzine po dodaniu posta na czacie (nie pamiętam nicków) 2 osoby miały z tego beke typu "haha, biedak stracił 10zł i teraz nie wie co z życiem zrobić" itp.

Ja jestem jedną z tych osób Lol tak samo, nie śmieliśmy się z ciebie tylko z faktu oszukania na te 10zł. Dobrze zrobiłeś trzeba tępić takie osobySmile
Nie bierz wszystkiego na poważne co piszemy tam na dole Lol
O i tak możliwe, że ma otwartą kartę i włączony tel lub komputer i jest ciągle online