Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
135 zł za rejestrację (15 min roboty) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 135 zł za rejestrację (15 min roboty) (/Temat-135-zl-za-rejestracje-15-min-roboty-162131)

Strony: 1 2 3 4


135 zł za rejestrację (15 min roboty) - wojtekmi12 - 17-04-2019 11:00

Widzę, że ludzie biorą ostro za prowizje, a ja wezmę tylko ten zapas na opłaty i ewentualną zmianę kursu, także nie dajcie się cwaniakom. Od znajomych brałem tyle samo, także zysk ~15zł

CO I JAK ?
Krótko mówiąc:Rozdawana jest kryptowaluta(XML) za założenie konta na wirtualnym portfelu, weryfikację. Jest to darmowe, rejestracja na największym prawdopodobnie portfelu kryptowalutowym.

Musisz założyć na prawdziwych danych konto, weryfikujesz, przesyłasz do mnie kryptowalutę na giełdę i od razu po otrzymaniu krypto przesyłam Ci 150 zł na konto bankowe/paypal. Mój bank to PEKAO24

Założenie konta / weryfikacja zajmuje 15 min, później czeka się na otrzymanie kryptowaluty. Dziś mają wznowić ponownie wydawanie, bo wczoraj była jakaś blokada.

Zapraszam zainteresowanych na priv (PW lub GG:1720803) po pełną instrukcję co/gdzie/jak. Jak będzie problem ze skrzynką to piszcie tutaj.

Jeśli odebrałeś już swoje XML, a nie wiesz lub nie masz jak wypłacić = również pomogę

*AKCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW PRZYDZIELANEJ PULI KRYPTO (o której wiadomo jedynie że rozdają 125mln zielonych $)

**NIE POTRZEBUJESZ KONTA NA GIEŁDZIE, ANI ŻADNEJ WIEDZY O KRYPTOWALUTACH.

***TAK, JEST NA FORUM TEMAT JAK ZROBIĆ TO SAMEMU, JA OFERUJE POMOC I WYPŁATĘ ŚRODKÓW BEZ KONTA NA GIEŁDZIE


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - Arczit - 17-04-2019 11:17

(17-04-2019 11:00)wojtekmi12 napisał(a):  Widzę, że ludzie biorą ostro za prowizje, a ja wezmę tylko ten zapas na opłaty i ewentualną zmianę kursu, także nie dajcie się cwaniakom. Od znajomych brałem tyle samo, także zysk ~15zł

CO I JAK ?
Krótko mówiąc:Rozdawana jest kryptowaluta(XML) za założenie konta na wirtualnym portfelu, weryfikację. Jest to darmowe, rejestracja na największym prawdopodobnie portfelu kryptowalutowym.

Musisz założyć na prawdziwych danych konto, weryfikujesz, przesyłasz do mnie kryptowalutę na giełdę i od razu po otrzymaniu krypto przesyłam Ci 150 zł na konto bankowe/paypal. Mój bank to PEKAO24

Założenie konta / weryfikacja zajmuje 15 min, później czeka się na otrzymanie kryptowaluty. Dziś mają wznowić ponownie wydawanie, bo wczoraj była jakaś blokada.

Zapraszam zainteresowanych na priv (PW lub GG:1720803) po pełną instrukcję co/gdzie/jak. Jak będzie problem ze skrzynką to piszcie tutaj.

Jeśli odebrałeś już swoje XML, a nie wiesz lub nie masz jak wypłacić = również pomogę

*AKCJA TRWA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW PRZYDZIELANEJ PULI KRYPTO (o której wiadomo jedynie że rozdają 125mln zielonych $)

**NIE POTRZEBUJESZ KONTA NA GIEŁDZIE, ANI ŻADNEJ WIEDZY O KRYPTOWALUTACH.

***TAK, JEST NA FORUM TEMAT JAK ZROBIĆ TO SAMEMU, JA OFERUJE POMOC I WYPŁATĘ ŚRODKÓW BEZ KONTA NA GIEŁDZIE

Co za żałosny typek, nawet nie potrafiłeś napisać własnego tekstu tylko perfidnie skopiowałeś 3/4 mojego tematu? Śmieszne.

Edit. Nie mam zamiaru Ci podbijać skopiowanego tematu. To znaczy że wszystkie transfery gotówki są śmieszne? Przecież to niby też "darmowa" rzecz...


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - wojtekmi12 - 17-04-2019 11:47

Śmieszne jest to, że każesz sobie płacić za darmową rzecz 50-70zł prowizji xd Nie zamierzam wdawać się z Tobą w polemikę, a chętnych zapraszam Wink


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - Captain - 18-04-2019 03:13

Cytat:**NIE POTRZEBUJESZ KONTA NA GIEŁDZIE, ANI ŻADNEJ WIEDZY O KRYPTOWALUTACH.

Tego drugiego potencjalny zainteresowany potrzebuje i to bardzo. Inaczej wyda pieniądze na jakiegoś bubla i mu się to nie zwróci.


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - wojtekmi12 - 18-04-2019 07:54

Zgadza się, ale jeśli będzie działać na własną rękę, czego nie zabraniam, ale wtedy nie biorę od tego kroku już odpowiedzialności. Ja daję info jak zrobić, aby otrzymać kryptowalutę i oferuję pomoc w wymianie. Większość mi zaufała, ale kumpel sam to ogarnął, ale stracił na tym 10$ xd. Wymienił na złej stronie, ale tak jak mówię- jeśli ktoś będzie chciał się sam bawić to mi to lotto Smile


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - SkylineR34 - 18-04-2019 10:01

Wymiania przebiegła bez problemów. Wink


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - przemoprzemek4 - 18-04-2019 17:17

Polecam, wymiana szybka i bardzo przyjemna Smile


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - sysiek08 - 18-04-2019 23:05

Polecam w pełni, napisałem, dostałem instrukcję wszystko poszło jak z płatka. Pieniądze już na koncie


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - wojtekmi12 - 19-04-2019 11:34

Sposób dalej działa i oferuję najmniejszą prowizję za pomoc, także zapraszam Smile


RE: 150 zł za pełną rejestrację (15 min roboty) - piotrinho - 20-04-2019 13:35

Polecam wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie