Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w firmę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie w firmę (/Temat-Inwestowanie-w-firme-162118)



Inwestowanie w firmę - ~eL - 16-04-2019 10:39

Hej.
Znam firme która potrzebuje trochę dofinansowania. Chętnie bym ich wsparł natomiast chciałbym też najpierw rozpoznać temat.
Będąc osobą fizyczną bez żadnej działalności jakie mam możliwości inwestowania w firmy z pkt widzenia przepisów w Polsce?
Jest crowdfunding w którym dostajemy coś w zamian (np. udziały w firmie). Myśle że istnieje też możliwość pożyczki na podstawie umowy (choć nie wiem jaką moc prawną ma taki dokument).
Czy istnieją jeszcze jakieś możliwości?


RE: Inwestowanie w firmę - PremAccHack - 16-04-2019 11:25

Weź chłopie poczytaj na forum. Poklikaj w jakieś mypaye czy inne seriwisy. Rusz głową i 2 tyś miesiecznie Ci wpadnie bez wychodzenia w domu. Możesz coś na olx sprzedawać czy fb. Masz do 1000zł bez zakładania firmy.

Nie pchaj się w jakieś gówna pokroju inwestycja w czyjeś firmy czy jakieś śmieszne hyipy, piramidy finansowe.
Sprawdź sobie dzienniki na forum są osoby które zarabiają na reklamach umieszczanych na stronie, CPA i innych wymysłach poczytaj zrób coś sam rusz głową odezwij się do jakiegoś mentora z forum i te 2k uzbierasz na lajcie. Sprawdź eforse, firesub i inne serwisy są osoby które Ci powiedzą jak na tym zarabiać.


RE: Inwestowanie w firmę - ~eL - 16-04-2019 12:52

(16-04-2019 11:25)PremAccHack napisał(a):  Weź chłopie poczytaj na forum. Poklikaj w jakieś mypaye czy inne seriwisy. Rusz głową i 2 tyś miesiecznie Ci wpadnie bez wychodzenia w domu. Możesz coś na olx sprzedawać czy fb. Masz do 1000zł bez zakładania firmy.

Nie pchaj się w jakieś gówna pokroju inwestycja w czyjeś firmy czy jakieś śmieszne hyipy, piramidy finansowe.
Sprawdź sobie dzienniki na forum są osoby które zarabiają na reklamach umieszczanych na stronie, CPA i innych wymysłach poczytaj zrób coś sam rusz głową odezwij się do jakiegoś mentora z forum i te 2k uzbierasz na lajcie. Sprawdź eforse, firesub i inne serwisy są osoby które Ci powiedzą jak na tym zarabiać.

Ten wpis to trol albo jakiś nieśmieszny żart który kompletnie nie jest związany z tym co ja napisałem także proponuję przeczytać raz jeszcze o co pytam i odpowiedzieć na temat albo po prostu sobie odpuścić jeśli nie ma się nic sensownego do dodania.


RE: Inwestowanie w firmę - SEOmocni.pl - 16-04-2019 13:26

Oczywiście, że istnieje możliwość pożyczki/finanowania na podstawie umowy. Nawet umowa słowna jest wiążąca - choć trudniejsza do udowodnienia.

W razie braku spłaty - sąd > nakaz zapłaty > komornik. Niestety tak czy inaczej, nie jest to 100% gwarantem odzyskania pieniędzy.