Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 27-08-2019 13:59

(27-08-2019 13:30)star4x5 napisał(a):  
(27-08-2019 00:51)DR4G napisał(a):  Więcej dzbanów donosicieli i botów, to strona odżyje i będzie się dało zarabiać Smile

Jak widać efekt już jest Smile fixed.

Star Ty masz tam dojścia jakieś czy coś, że tak dużo wiesz? Big Grin
ostatnio bieda jest, ale sporo 50x10 gdzie idzie podgonić, no ale trzeba być Hamiltonem w tym wyścigu żeby się łapać Wink oczywiście często się udaje ale nie ma lekko.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 27-08-2019 14:06

Po prostu jak się myśli to się ma, osoby, które korzystały z pewnego tricku chyba zauważyły, że już nie działa pokerface
Ja jednak myślę, że to kolejny urażony user, któremu nie udawało się załapywać do ofert 10x50


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 27-08-2019 14:14

Pewnie Admin dostawał 40 zażaleń i ruszył 4 letters Smile, a zauważyłem zmianę błędu na czerwono Damianq90. Jedyny ratunek to być może, że odblokują multiwatch. Cóż na razie pozostaje obserwować całą sytuację Smile I na pewno coś jest popsute bo nie chce mi się wierzyć, że tylko dwóch streamuje, a ten co naginał co 10 min już przestał. (uzbierał na kompa rozdając pieniądze).


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 27-08-2019 14:35

Nie jestem strimerem ale spotkałem się gdzieś z wpisem że można założyć ofertę, po czym ją zamknąć przed zakończeniem "rozliczeniem", po czym pieniądze wracają na konto zakładającego. Nie wiem ile w tym prawdy. Jest to już wyższa szkoła bez trzymanki. Ale sytuacja ogólnie jest win dla oglądającego, win dla strimujacego i stratna dla pośredniczącego.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bezdomny - 27-08-2019 15:16

(27-08-2019 14:14)star4x5 napisał(a):  Pewnie Admin dostawał 40 zażaleń i ruszył 4 letters Smile, a zauważyłem zmianę błędu na czerwono Damianq90. Jedyny ratunek to być może, że odblokują multiwatch. Cóż na razie pozostaje obserwować całą sytuację Smile I na pewno coś jest popsute bo nie chce mi się wierzyć, że tylko dwóch streamuje, a ten co naginał co 10 min już przestał. (uzbierał na kompa rozdając pieniądze).

Jak zbierał pieniądze rozdając je?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 27-08-2019 15:35

"Jak zbierał pieniądze rozdając je?"

Ostatnim czasie jest bardzo duży wzrost aktywności nowych użytkowników. Niech każdy z nich kupi premium to strata wcale nie musi być taka duża, co najwyżej wyjdzie na zero.

Gorzej o ile jak ww. pisałem, i miałbym rację a incydent by się nasilał. Cała sytuacja miała by znamiona hyip, a brak reakcji mógł by doprowadzić do niewypłacalności.

Patrzcie trochę długofalowo, a nie na tu i teraz.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 27-08-2019 15:59

(27-08-2019 15:16)Bezdomny napisał(a):  
(27-08-2019 14:14)star4x5 napisał(a):  Pewnie Admin dostawał 40 zażaleń i ruszył 4 letters Smile, a zauważyłem zmianę błędu na czerwono Damianq90. Jedyny ratunek to być może, że odblokują multiwatch. Cóż na razie pozostaje obserwować całą sytuację Smile I na pewno coś jest popsute bo nie chce mi się wierzyć, że tylko dwóch streamuje, a ten co naginał co 10 min już przestał. (uzbierał na kompa rozdając pieniądze).

Jak zbierał pieniądze rozdając je?

Włączał streama i tytułował go "support me for new pc", a sam rozdawał $ w sensie za oglądania 50x10 więc logic zero Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 27-08-2019 17:02

Teraz tyle pięknych ofert wlatuje i aż by się chciało je wszystkie obejrzeć naraz Sad


RE: Twitchfollowers - PŁACI - wasda - 27-08-2019 18:28

bez tego patentu dramat pokerface jak by to powiedział siara siarzewski urwali kurze złote jajafacepalm


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 28-08-2019 00:48

Nie urwali tylko jeden urwał. Ale na szczęście ta strona jest tak dziurawa że i tak idzie zarobić i wypłacą Big Grin bo albo mają w to wyjebando albo jeszcze ten sprzedawczyk nie ogarnął tej metody (co mnie wcale nie dziwi)