Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bevik - 21-08-2019 13:09

Ktoś klika na kilka kont? Ścigają za to bardzo?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 21-08-2019 14:57

Ktoś ma lepiej od ciebie bo sam wpadł na dobry pomysł jak być szybszym od innych, to pewnie, należy donieść i napisać, że ktoś używa botów.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 21-08-2019 16:51

No nie widzę w tym absolutnie żadnego problemu, chciałem zarabiać więcej, to sobie to ułatwiłem, a co interesuje mnie opinia jakiegoś zawistnego polaczka, który teraz będzie się żalił. Ja sam, z własnej nieprzymuszonej woli wstawiłem scr maila, bo z większej perspektywy, dałem większą szansę na zarobienie większości, która nie miała szansy dobrać się do dobrych ofert, wasze komentarze tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że to była dobra decyzja Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 21-08-2019 17:39

"Polak polakowi polakiem" Jerk

Tak sobie ułatwiłeś zarabianie, że i tak tych najlepszych ofert nawet nie powąchasz, bo będą zajmowane w sekundę, tak jak do tej pory Big Grin I dostaniesz 15x3 albo 18x1 na pocieszenie które sobie klikniesz i obejrzysz, bo ktoś wrzuci 120 viewsów Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bezdomny - 21-08-2019 18:03

Dla mnie tam bez różnicy. Tak i tak bez problemu udaje mi się zaklepać.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 21-08-2019 20:49

Tak jak pisałem w poprzednich postach, przez 4 dni przed aktualizacją z włączonymi powiadomieniami zrobiłem 2.7$, a po aktualizacji (co prawda przez noc) około 7.5, więc jest różnica i ze 3 razy załapałem się na streamera z painta 50 x 10 na 12 miejsc Jerk


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 21-08-2019 21:12

I to jest właśnie ta różnica w twoich zarobkach, że załapałeś się na streamy 50x10, z tym że przed aktualizacją też byś się załapał. Tylko teraz musisz wybierać, jeśli oprócz tego pojawią się jakieś inne wartościowe oferty. Ok zarobisz 500 kredytów, ale dajmy na to pojawiły się w tym samym czasie jeszcze dwa streamy 25x10 i co? I jajco, bo już ich nie obejrzysz. Czyli w obecnym systemie jeśli się załapiesz, to masz 500. Po staremu byłoby 1000. Więc zarabiasz 2x mniej niż poprzednio w tym konkretnym przypadku. Ja tam mam z tym luz, bo i tak mam swoją metodę i swoje zarabiam, nie odczuwam różnicy. Sam sobie obniżyłeś potencjalne zarobki, z jakiejś zasranej zawiści, tylko dlatego że nie potrafiłeś użyć mózgu i zarabiać więcej niż zarabiasz teraz beka

I żeby nie było, ja tam nic do ciebie nie mam, nawet szacunku.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 21-08-2019 22:12

Dobra bo widzę, że to idzie wszystko w złym kierunku barteqqq trochę pokory skruchy i najlepiej następnym razem przemyśleć zanim się napisze do supportu. Za kilka tygodniu będzie zmiana więc nie powinno być problemu i nie ma teraz co płakać nad rozlanym mlekiem. Było minęło mam nadzieję, że niektórzy przemyślą swoje czyny na przyszłość itd. I nie obrażajmy się już. Miejmy nadzieję, że nie będzie już takich inwazyjnych zgłoszeń. Dobranoc.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Hybrid1990 - 22-08-2019 03:59

Posty uznane za spam zostały usunięte, ostrzeżenia przyznane.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bezdomny - 22-08-2019 13:33

(21-08-2019 22:12)star4x5 napisał(a):  Dobra bo widzę, że to idzie wszystko w złym kierunku barteqqq trochę pokory skruchy i najlepiej następnym razem przemyśleć zanim się napisze do supportu. Za kilka tygodniu będzie zmiana więc nie powinno być problemu i nie ma teraz co płakać nad rozlanym mlekiem. Było minęło mam nadzieję, że niektórzy przemyślą swoje czyny na przyszłość itd. I nie obrażajmy się już. Miejmy nadzieję, że nie będzie już takich inwazyjnych zgłoszeń. Dobranoc.

Jaka zmiana będzie?