Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 20-08-2019 08:57

Może jest biedny who knows. O.o a niech sypie grosikami noctis też sypał i skończył karierę Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 20-08-2019 09:50

Ja za takie grosze się nawet nie biorę. Wolę poczekać na jakieś lepsze oferty (np. teraz 28x10).
Pamiętam też noctKLS, zawsze te jego oferty po 5 kredytów mnie dobijały beka. nawet nie wiedziałem, że zakończył karierę


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 20-08-2019 10:10

jego kasa to se moze robic jak chce mniej daje ale wiecej osob odwiedzi kanal


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 20-08-2019 12:30

Ale nadal prędzej czy później ktoś obejrzy te jego steramy po 5 punktów np z braku innych ofert, więc nie jest to takie głupie. BTW myślę, że strona znowu będzie musiała zmienić politykę (albo zatrudnić więcej osób), dzisiaj tak mniej więcej o 2-3 w nocy był taki dym, że przyszedł mail z 4 ofertami po 200 miejsc i zanim ludzie to wyczerpali to przyszły kolejne 4 maile z kilkoma osobami naraz i łącznie było 11 streamów w jednym momencie, niektórzy (ci właśnie co oferowali mniej) zdążyli pokończyć streamy zanim ich ktoś obejrzał Rolleyes


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 20-08-2019 14:18

a mowilem jak to bedzie wygladac to mi nie wierzyles
osobiscie przyczyniles sie do czegos takiego Smile

Dojdzie do tego ze streamerzy albo beda dawac wysokie oferty albo odejda bo nie beda siedziec po 1h zeby doczekac sie az ktos ich stream zacznie ogladac


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 20-08-2019 14:51

Generalnie to tylko dzięki mnie Huh Trochę sie podirytowałem, że siedząc 14h dziennie nie moge nic wyklikać, potem jeszcze przeczytałem o jakiś super tajnych metodach, żeby załapać sie na 12 miejscowe, którymi oczywiście nikt się nie podzieli i wtedy skończył sie dzień dziecka 4. Ale jak dla mnie update jak najbardziej na plus, z 11.8 dolara przed update poleciałem na 18.32 na ten moment 2
[Obrazek: TF.png]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maxkipl - 21-08-2019 01:17

wyszedłem 3 sekundy po zakończonej akcji i nie uznało mi jej, teraz jak próbuje dołączyć do oglądania innego streama to mam problem i zresztą widzę, że nie tylko ja. Jak na razie wygląda trochę jak scam.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 21-08-2019 09:21

Ja wczoraj podczas oglądania przez przypadek skasowałem stronę i miałem cały czas status watching, chociaż nie oglądałem streama i musiałem czekać z godzinę, aż sam zmieni mi się status na dropped, a przez tamtą aktualizację nie mogłem oglądać streamów przez godzinę, a wtedy trafiały się akurat dobre oferty Sad

PS. bartqqq, to że ktoś jest szybszy od ciebie nie znaczy, że używa botów. Wystarczy chwilę pogłówkować jak działa strona, żeby być szybszym od innych.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 21-08-2019 09:58

ale to jest chlopazcek cebulaczek nikt mu na tacy nie podobal jak co i jak bo samemu mu sie anwet nie chce pokombinowac to skoro on nie mzoe miec to wszyscy nie beda miec tyle w temacie


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 21-08-2019 12:56

Voldimer, co to wgl ma być za tekst "chłopaczek cebulaczek", zrobiłem jak chciałem i ch** ci do tego, wyszło na moje, nie masz powodu, żeby mnie obrażać.