Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 19-08-2019 15:00

star oslatka co nieogarnialyb jak dziala ta strona to nasze PO Smile
teraz beda plakac jak to malo sie tu zaczelo zarabiac i ze nieoplacalne xD


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 15:05

Nie ma to jak dyskrecja Smile cóż ogłaszamy żałobę followersową :>


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 19-08-2019 15:14

Teraz beda dopiero fajne akcje bo beda przerywac ogladanie stremow za np 15 kredytek bo wyskoczy ten za 50 nie zalapia sie beda chcieli wrocic na poprzedni a tak sie nie da hahaSmile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 19-08-2019 15:15

Kurde szybko zareagowali, wczoraj o północy napisałem do supportu a dzisiaj już rework działania strony Huh


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 15:16

No to się porobiło ulala xD, czyli jak to powiedzieć Ci co więcej dadzą będą pierwszymi, a skromni streamerzy sobie poczekają ... Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 19-08-2019 15:18

2 opcje albo skromni beda dawac wiecej czy bedzie mniej stremow do ogladania co za tym idzie zalapia sie znowu Ci najszybsi Smile)) Czyli lepiej dla mnie Smile

albo Ci skromni sie zbuntuja i nie beda wykupowac stremow poodchodza is trona padnie brawo wy Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 19-08-2019 15:23

Na stronie jest i tak wystarczająca ilość osób, żeby obsłużyć nawet najtańsze streamy, po prostu te droższe bedą miały oglądalność instant, a te tańsze poczekają na swoją kolej. Nie duża strata jak na większą szanse, żeby cokolwiek obejrzeć, niż patrzeć jak 12 tych samych profili ogląda cztery streamy na raz po kilkanaście centów. Po prostu patch robiący strone bardziej balanced, dla streamerów nie będzie żadnej różnicy.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maxkipl - 19-08-2019 19:16

Mimo, że Limit nie jest zapełniony, to mam wyświetlony komunikat, że jednak jest...


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 19:24

Czytamy ze zrozumieniem Maxkipl. Na 89 podstronie masz odpowiedź na twoje pytanie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maxkipl - 19-08-2019 19:27

No i tu drogi kolego muszę Ci napisać, że czytałem ostatnią stronę i nie, nie mam odpalonych innych streamów na raz, nawet się przelogowałem i mam dalej ten sam komunikat Wink