Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - bartqqq - 18-08-2019 22:04

Jeszcze by było spoko, gdyby te boty rezerwowały sobie miejsce na jednym streamie i koniec, żeby być mniej podejrzanym, ale otóż nie, 7 streamów idzie online (jeden z nich 35x10 a inny 50 x 10) a one w ułamku sekundy, zanim zdąży się odswieżyć strone mają zarezerwowane miejsca na każdego, chyba sie pokusze o napisanie do supportu Jerk2


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bevik - 19-08-2019 12:39

Klikam sobie powoli od paru dni (bez premki).

Na jakiej zasadzie działają te oferty "stream", można je wypełniać tylko jak są live?
Warto jeszcze teraz tą premke kupować?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 13:55

Wszystko jest napisane we wcześniejszych postach wystarczy poświęcić trochę czasu.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 19-08-2019 14:50

Mimo tego, że jest jeszcze trochę miejsc i tak nie mogę zacząć oglądać (odświeżałem kilka razy stronę i próbowałem i nic z tego)


[Obrazek: tf.png]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 19-08-2019 14:53

wyplakaliscie sobie to macie mozna ogladac teraz jeden stream na raz


RE: Twitchfollowers - PŁACI - bludixd - 19-08-2019 14:56

(19-08-2019 14:50)skylones napisał(a):  Mimo tego, że jest jeszcze trochę miejsc i tak nie mogę zacząć oglądać (odświeżałem kilka razy stronę i próbowałem i nic z tego)


[Obrazek: tf.png]

ja mogłem dopiero po skonczeniu innego streama, mozliwe ze juz cos zmienili i nie mozna kilku na raz


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 19-08-2019 14:56

zmienili obejzysz jeden mozesz zaczac nastepny nie mozna juz kilku naraz , ci co nie dawali rady sie poskarzyli i poblokowali wszystkim


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 19-08-2019 14:58

Kurde, nie wiedziałem o tym Sad
W takim razie zarabianie na tej stronie zmniejszy się diametralnie Sad


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 19-08-2019 14:59

to jest tylko i wylacznie wina samych uzytkownikow, teraz dopiero zacznie sie walka o drogie wyswietlenia


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 19-08-2019 14:59

Brawo. Przypomniało mi się jak PO pojechało poskarżyć się na PIS XD