Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Drum43 - 09-08-2019 12:26

Czy warto się jeszcze rejestrować na stronie , czy jeszcze płaci?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 09-08-2019 12:29

Drum przeczytaj posty wcześniejsze.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Drum43 - 09-08-2019 12:58

(09-08-2019 12:29)star4x5 napisał(a):  Drum przeczytaj posty wcześniejsze.

Jedni piszą, że padła a inni że dalej oglądają to sam już nie wiem.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 09-08-2019 13:07

Niektórzy mieszają wątki dwóch stron -followers i -follows a to dwie osobne strony


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 10-08-2019 13:06

Mam takie pytanie z innej beczki, czy rozlicza się ktoś z US ewentualnie ma zamiar z takiego TWITCHFOLLOWERS? idzie wyciągnąć trochę $ miesięcznie przy dobrych wiatrach i nie wiem jak to traktować.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 10-08-2019 13:21

też się nad tym zastanawiam. Szczególnie gdy patrzymy na to długo planowo. Na pewno obowiązuje ty podatek 19% od zarobków z zagranicy. Nie pamiętam dokładnie który to pit, ale chyba PIT-38.


Zastanawiam się ogóle czy jest sens mi to zgłaszać. A w szczególności to czy na pewno muszę o ile trzymam kasę na PP. PP rozlicza się z US USA czyli chyba IRS. Więc dopóki nie wypłacę pieniędzy na rachunek bankowy to chyba nie mam obowiązku takiej deklaracji składać.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 10-08-2019 14:32

Przy takich kwotach nie wiem czy jest w ogóle sens to zgłaszać.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 12-08-2019 07:18

Moim zdaniem nie ma sensu zgłaszać tak małych kwot. Na przykład jak zarobi się na twitchu 20 dolarów, wypłaci się na paypala, a potem przelew na konto bankowe i tak w kółko, regularne, niskie wypłaty, no to bez sensu zgłaszać.

Obawiam się, że inaczej to wygląda, gdy wypłacimy z paypala jednorazowo całą uzbieraną kwotę, np. przez rok. Bo tutaj już będzie mowa np. o 1000-2000 zł. Inaczej wygląda jak ktoś regularnie przelewa sobie po 70-80 zł, a inaczej, gdy jednorazowo przeleje 1500 zł. I wtedy własnie nie wiem jak to jest.

Ja nie przelewam sobie z paypala od razu na konto, no bo uważam, że to bez sensu, bo praktycznie nie odczuję żadnej różnicy. 50-80 zł to na bułki może być, rozejdzie się nawet nie wiadomo kiedy. Uzbieram grubszy hajs, ponad 1000 zł i dopiero przelew pójdzie, żeby jednak odczuć różnicę na koncie. I właśnie w takiej sytuacji nie wiem czy US mógłby się nie zainteresować takim przychodem, gdyby się połapał.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 12-08-2019 07:51

Oni tylko grubymi kwotami się interesują Henry Wink nawet jak tysiaka przelejesz raz na jakiś czas to i tak niewielka kwota. Co innego jakbyś 1 k na miecha wyciągał.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 12-08-2019 08:42

A no skoro tak, to luzik Smile

Tysiaka w miesiąc ciężko wyciągnąć chyba z tych internetowych stronek tego typu Tongue No chyba, że ma się -dziesiąt kont.
A właśnie, na twitchu chyba banują za multi konta, jeśli dojdą po IP? No bo w sumie to byłoby logiczne.