Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 30-07-2019 08:14

To kup premium i nie marudź.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 30-07-2019 19:54

Oglądacie kilka streamów jednocześnie? Niby to nielegalne i mogą banować, a widzę pełno osób na listach równolegle zaklepuje sobie miejsce i ogląda nie kończąc innych streamów Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 30-07-2019 20:49

Trzeba sobie jakoś radzić, a że jest taki system, a nie inny to nic nie poradzimy.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Lazurowy - 30-07-2019 21:49

[Obrazek: Beztytulu_qseaxax.png]

Co tu się odwaliło to ja nie mam pojęcia, zawsze maksymalnie jedną mi się udawało wyłapać a tu 4 weszły xD I tak można oglądać kilka streamów jednocześnie, nic mi za to nigdy nie odjęli.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Sahya - 30-07-2019 21:49

Próbowałem wbić na streama zanim mail przyszedł i sienie udało


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 30-07-2019 21:59

To są tzw. wystawki za referalki Smile
Jak punkty zalegają to się tworzy oferty i leci.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 31-07-2019 06:43

Oglądanie kilku streamów na raz jest nielegalne? Pierwsze słyszę. Dla mnie byłoby to bez sensu, bo jeśli jest kilka streamów, no to wiadomo, że trzeba czym prędzej zajmować miejsce. A tak to co, włączysz jeden, obejrzysz i kolejne albo znikną albo już dawno nie będzie miejsca. W takim tempie to nigdy by się dużo nie zarabiało. Ja otwieram kilka streamów w nowych oknach i lecą sobie na raz.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lons - 31-07-2019 08:42

Ile dziennie idzie zarobić przy koncie premium?
Bo na zwykłym w 6 dni mam marne 1,20$


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 31-07-2019 08:49

(31-07-2019 06:43)Henry50 napisał(a):  Oglądanie kilku streamów na raz jest nielegalne? Pierwsze słyszę. Dla mnie byłoby to bez sensu, bo jeśli jest kilka streamów, no to wiadomo, że trzeba czym prędzej zajmować miejsce. A tak to co, włączysz jeden, obejrzysz i kolejne albo znikną albo już dawno nie będzie miejsca. W takim tempie to nigdy by się dużo nie zarabiało. Ja otwieram kilka streamów w nowych oknach i lecą sobie na raz.

no teoretycznie nie można nawet admin mi dawniej coś pisał o tym i ludzie tu narzekali potem, że im wypłaty obcinało o połowę itp ale w praktyce 90% tak robi więc nie ma co narzekać Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DZIQ0 - 31-07-2019 12:39

Dostał ktoś wypłatę we wtorek?