Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Milionaree - 13-07-2019 12:02

Może wspomożemy się wzajemnie i za kredyty do promowania własnego kanału wstawimy followy czy tam stream views? Założe się że większość trzyma te kredyty i nic z nimi nie robi, a zawsze możemy pomóc sobie nawzajem Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - aktan8 - 13-07-2019 13:51

Ja przeznaczylam na follows i jak ktos mnie followuje to dostanie 50 kredytow Tongue serio myslalam ze to zwiekszy widocznosc ofert czy cos ale nie bardzo Tongue


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Milionaree - 13-07-2019 17:53

Dobra, nie róbcie tego co pisałem XD

Coinsy niby podzielone są na 2 rodzaje ale co z tego jeśli przy wystawianiu oferty follow zabrało mi wszystkie pieniądze Tongue

Anulowałem moją ofertę, "Total Sponsor Credits" wróciły ale w "Total Earned Credits" moje zarobki są równe 0.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - aktan8 - 13-07-2019 23:17

no i moje zarabianie skonczylo sie na 1,51 $ i to by bylo na tyle nie mam zadnych ofert nawet na ta pore ;/ jak dla mnie lipny serwis ;/ a zapowiadal sie fajnie Tongue pokerface


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 14-07-2019 16:11

To, że akurat o danej godzinie było 0 ofert oznacza, że lipny serwis? Raz jest ofert więcej, a raz mniej.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - aktan8 - 14-07-2019 17:59

Co z tego ze wyplacaja jak uzbieranie min graniczy z cudem Tongue szczegolnie jak sie ma takiego pecha jak ja xD i nie ma premki xD i nie ma powiadomien na maila to trzeba by siedziec 24/h i odswiezac co 5 s zeby niczego nie minac Tongue Trzeci dzien a ja mam 1,74 $ to w ile ja nazbieram 20 $ nie dozyje do wyplaty xD


RE: Twitchfollowers - PŁACI - wasda - 14-07-2019 18:06

to kup sobie premium i przestań marudzić ja mam czas przy lapku jedynie od 17 do 23 i zbieram 1-2$ dziennie i jestem zadowolony bez premki nie ma sensu się w to bawić


RE: Twitchfollowers - PŁACI - zabada1990 - 14-07-2019 18:18

bez premki teraz nie ma sensu wczesniej zanim zmienili strone to tak ale z premka idzie szybko 8dni 12$+


RE: Twitchfollowers - PŁACI - TheJerremi - 14-07-2019 20:33

(14-07-2019 17:59)aktan8 napisał(a):  Co z tego ze wyplacaja jak uzbieranie min graniczy z cudem Tongue szczegolnie jak sie ma takiego pecha jak ja xD i nie ma premki xD i nie ma powiadomien na maila to trzeba by siedziec 24/h i odswiezac co 5 s zeby niczego nie minac Tongue Trzeci dzien a ja mam 1,74 $ to w ile ja nazbieram 20 $ nie dozyje do wyplaty xD

Zawsze możesz skorzystać z tego
https://chrome.google.com/webstore/detail/page-monitor/ogeebjpdeabhncjpfhgdibjajcajepgg


RE: Twitchfollowers - PŁACI - aktan8 - 14-07-2019 21:45

(14-07-2019 18:06)wasda napisał(a):  to kup sobie premium i przestań marudzić ja mam czas przy lapku jedynie od 17 do 23 i zbieram 1-2$ dziennie i jestem zadowolony bez premki nie ma sensu się w to bawić

Jakbym zarobila to bym kupila XD no tak wlasnie widze ze nie ma sensu xD

(14-07-2019 20:33)TheJerremi napisał(a):  
(14-07-2019 17:59)aktan8 napisał(a):  Co z tego ze wyplacaja jak uzbieranie min graniczy z cudem Tongue szczegolnie jak sie ma takiego pecha jak ja xD i nie ma premki xD i nie ma powiadomien na maila to trzeba by siedziec 24/h i odswiezac co 5 s zeby niczego nie minac Tongue Trzeci dzien a ja mam 1,74 $ to w ile ja nazbieram 20 $ nie dozyje do wyplaty xD

Zawsze możesz skorzystać z tego
https://chrome.google.com/webstore/detail/page-monitor/ogeebjpdeabhncjpfhgdibjajcajepgg

dzieki przyda sie Tongue