Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 19-06-2019 11:25

Są followy ponieważ sam przed chwilą 3X zafollowałem. Problem jest z filtrami. Na ten moment jest miszmasz.

Co do mojego problemu z niedziałającym przyciskiem follow. ... Wiecie że można wykorzystać limit obserwowanych kanałów Wink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 19-06-2019 11:29

(19-06-2019 11:25)olesh napisał(a):  Są followy ponieważ sam przed chwilą 3X zafollowałem. Problem jest z filtrami. Na ten moment jest miszmasz.

Co do mojego problemu z niedziałającym przyciskiem follow. ... Wiecie że można wykorzystać limit obserwowanych kanałów Wink

aaa nie ogarnąłem tego przełączania eheh Wink
Co nie zmienia faktu, że na poprzedniej stronie było wiadomo czy jest jakiś follow, po cyferkach przy views można było rozkminić czy coś się zbliża bo się zwiększały a tutaj trzeba jednak trochę więcej ogarniać.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 19-06-2019 12:42

Widział ktoś jak wygląda stream gdy jest online? Bo tak klikać każdy..


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 19-06-2019 12:49

(19-06-2019 12:42)xdax1 napisał(a):  Widział ktoś jak wygląda stream gdy jest online? Bo tak klikać każdy..

Obstawiam, że kłódka będzie otwarta ale streama jeszcze chyba nie było odkąd zmienili stronę (a już na pewno powiadomienia na @ o viewsach) tak więc przekonamy się jak się coś pojawi ;-)


----
coś tam się pojawiło już, dla mnie totalny bezsens, leci transmisja w tle i w aktywnym oknie jeśli oglądamy - czyli pewnie 2x tyle neta ciągnie....
wiadomo, że w domu to wifi i w ogóle, ale poza domem takie 1080p np. to już trochę gorzej...
Może za dużo narzekam, ale wolę prostotę Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - mistrzuniu123 - 19-06-2019 13:48

Było 3x33


RE: Twitchfollowers - PŁACI - wrzod121 - 19-06-2019 17:18

I znowu jest wszystko zabugowane - jak się na całej liście ofert wygrzebie te darmowe, to przynajmniej u mnie, jak zaliczyło mi 2 z nich, następne nie działają, bo po kliknięciu wywala z powrotem z komunikatem "Url is not valid".


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Jolalola55 - 19-06-2019 19:22

Oferty punktowe to tylko te gdzie masz napisane Live i zawsze są na górze listy

Tragedia mam nadzieje ze admini pójdą po rozum i wrócą do starej wersji.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DzikuseQ - 21-06-2019 11:00

Jest też bardzo podobne TwitchFollows też https://www.twitchfollows.com


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dexter2 - 21-06-2019 20:54

(21-06-2019 11:00)DzikuseQ napisał(a):  Jest też bardzo podobne TwitchFollows też https://www.twitchfollows.com
Tak tyle że na wypłatę zbierasz miesiacami Tongue


RE: Twitchfollowers - PŁACI - przesmyk345 - 21-06-2019 23:19

Obczailiście czy nie zniknęła przypadkiem opcja wypłaty ? Bo szukam opcji zmiany metody płatności i nigdzie nie mogę tego znaleźć. Wygląda to tak, jakby skasowali możliwość wypłaty na Paypal.