Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - TheJerremi - 12-06-2019 22:08

[Obrazek: Bez-tytu-u.png]


wciąż płaci


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dexter2 - 12-06-2019 22:33

Wypłata tego samego dnia https://imgur.com/a/46Egs2C


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Jusi1128 - 13-06-2019 18:19

Też dostałam wypłatę Smile
[Obrazek: Screenshot-20190613-191920.png]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Duxone00 - 14-06-2019 08:28

(11-06-2019 21:04)olesh napisał(a):  


[Obrazek: twithfallowers.png]


A teraz się pożalę.

Takie oferty to rodzynki. Tylko co z tego że dla wybranych. Jestem pewien że na stronie działa już kilka botów, bo co z tego że m aż premium, powiadomienie na email i jesteś z pierwszych w kolejce, jeżeli i tak nie masz szans brać udziału w tej ofercie. Jestem strasznie tym rozczarowany.


No nie wiem czy dla wybranych boty na pewno działają i to 100% bo też trafiłem ofertę ostatnio 44pkt x10 0 viewsów było a wymaganych 40 i nie dało się wejść
ale tą co podałeś to spokojnie mi zaliczyło

[Obrazek: godzilla.jpg]


RE: Twitchfollowers - PŁACI - chmiel2001 - 14-06-2019 12:14

Co do tej sytuacji, to też mi wyskakują takie oferty...
Tutaj mamy 120 viewsów. Przy takiej ofercie od kopa pokazuje, że nie da się oglądać, ale jeśli jest ktoś na tyle wytrwały i próbuje to widac jak to 120 spada co 10 viewsów... może to nie boty tylko sam ich skrypt daje, że max 10 osób może oglądać. Slot się zwolni to puszcza następną, i wbić się w 1 miejsce na 10 to nie lada wyzwanie.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 15-06-2019 05:42

Trochę nie rozkiminiliście systemu. Jesteście na dobrym tropie ale nadal nie u celu.

Załóżmy że view to jednostka. Jeżeli pozycja ma 120 views need, a oferta gratyfikuje 10X10 to tym samym mamy 12 osób którzy wchodząc w ofertę rezerwują 10 jednostki view. Tym samym mamy wyścig szczurów kto pierwszy zarezerwuje potencjalne 10X10 wyświetleń. Zakładając że na stronie siedzi 120 użytkowników, to 12 osób to tylko 10% potencjału serwisu. Nie muszę chyba wspominać jak wpływa to na konkurencyjność lepiej promowanej oferty nad tą gorzej.

Pytanie. Czy jeżeli zarezerwuje swoje 10 wyświetleń, i o nich zapomnę na przykład na 30 to co się z tą rezerwacją dzieje? Przechodzi na inną osobę?

Edit. W ogóle mam wrażenie że ten serwis coraz mniej mnie lubi. Obecnie ciągnę do trzeciej wypłaty i po drugiej straciłem możliwość otrzymywania odznak, a dzisiaj po przekroczeniu 5$ nie mogę dawać kanałom "Fallow". W jednym momencie wisi mi pięć ofert do obserwowania, ale nie mogę ich zaakceptować. Nie działa na operze, chromie i telefonie, tak jak bym dostał shadow bana.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 15-06-2019 07:24

(15-06-2019 05:42)olesh napisał(a):  Trochę nie rozkiminiliście systemu. Jesteście na dobrym tropie ale nadal nie u celu.

Załóżmy że view to jednostka. Jeżeli pozycja ma 120 views need, a oferta gratyfikuje 10X10 to tym samym mamy 12 osób którzy wchodząc w ofertę rezerwują 10 jednostki view. Tym samym mamy wyścig szczurów kto pierwszy zarezerwuje potencjalne 10X10 wyświetleń. Zakładając że na stronie siedzi 120 użytkowników, to 12 osób to tylko 10% potencjału serwisu. Nie muszę chyba wspominać jak wpływa to na konkurencyjność lepiej promowanej oferty nad tą gorzej.

Pytanie. Czy jeżeli zarezerwuje swoje 10 wyświetleń, i o nich zapomnę na przykład na 30 to co się z tą rezerwacją dzieje? Przechodzi na inną osobę?

Edit. W ogóle mam wrażenie że ten serwis coraz mniej mnie lubi. Obecnie ciągnę do trzeciej wypłaty i po drugiej straciłem możliwość otrzymywania odznak, a dzisiaj po przekroczeniu 5$ nie mogę dawać kanałom "Fallow". W jednym momencie wisi mi pięć ofert do obserwowania, ale nie mogę ich zaakceptować. Nie działa na operze, chromie i telefonie, tak jak bym dostał shadow bana.

Jak nie działa Ci follow button to zrób log out, zazwyczaj to pomaga. Może zablokowałeś wyświetlanie reklam itd. jeśli chodzi o okienka z video. A medale usunęli.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 15-06-2019 09:24

Log pit nie działa. Przetestowane i sprawdzone. Nawet jeśli to by działało na smartfonie.

Od kiedy usunęli medale. Ponieważ nie mam ich od czasu jak wykonałem ostatnia wypłatę, czyli poniedziałku.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - queensy6 - 15-06-2019 16:05

kiedy zlecaliscie te wyplaty ja wciaz czekam na swoja i lipa Sad


RE: Twitchfollowers - PŁACI - kevin4 - 15-06-2019 16:32

Ja wczoraj rano i też dalej nie mam. Under review