Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - kubek833 - 27-04-2019 22:01

Apr 26, 2019 $ 22.07 Under Review
Czekam i chciałem kupić premium, ale niektórzy piszą o problemach ze stroną.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - d.weny - 27-04-2019 23:09

ta nie wiadomo co dalej właśnie


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 28-04-2019 00:15

A tam mam hajs na premke ale nie zaplace, poki nie wyplaca tego co sie nalezy Big Grin jak wyplaca i poprawia bledy na stronie to jak najbardziej, premka im sie bedzie nalezala, ale jak nie to nie ma co feedowac scammerow.

Swoja droga mysle ze stawki ktore oni dali sa troche z kosmosu, w okolo tydzien daje sie zarobic 25 dolarow, bez wiekszego wysilku, cena kredytu wydawcy praktycznie chyba identyczna jak odbiorcy... Polowa tej stawki dla ogladajacych to byloby juz COS jak na taki serwis, zarabialiby swoje, a w tym momencie w sumie nie wiem na czym oni zarabiali. Na promowaniu partnerstwa z twitch za 200$? chyba tylko nasz poczciwy evil to wykupil Big Grin Obym się mylił ale jak dla mnie to kto mial coś na tym zarobić to już zarobił i kasę dostał, reszta już tylko straci, bo twórcy muszą wyjść na swoje, przynajmniej jeśli chodzi o koszty stworzenia strony jako całości i im (albo mu?) to wystarczy, bo nie wierzę że tym interesem zajmuje się ktoś doświadczony i tak to koncertowo spier Sex bo potencjał był duży. Twitch to nie jest aż tak duży serwis ale baaardzo mocno się rozwija.

Spodziewam się sprzedaży tego skryptu do stronki na jakimś jebaju i może powstaną podobne stronki tego typu ale prowadzone przez ludzi którzy wiedzą jak na tym zarobić a i dadzą zarobić Smile Szkoda marnować skryptu bo fajny!

PS. Zresztą nie wiem, nei znam sie, pijany jestem to może pierdzielę Big Grin
PS2. Wcale bym sie nie zdziwil jakby to jakis nasz rodak prowadzil, bo traffic na stronce jest wyjatkowo polski Big Grin


RE: Twitchfollowers - PŁACI - nitrospect - 28-04-2019 00:16

streemy za 1 min, 3 min, 5 min normalnie zlicza
te po 20min nie zlicza, a obejrzałem już z 5
nie wiem jak z 10min bo nie trafił mi sie jeszcze

edit. i tez pisałem do nich w tej sprawie


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dudson666 - 28-04-2019 09:44

czy prócz zakładającego temat mógłby się podzielić dowodem wypłaty?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - mistrzuniu123 - 28-04-2019 09:47

Wypłacili paru osobom które zlecały do zeszłej niedzieli, po tym terminie brak wyplat


RE: Twitchfollowers - PŁACI - nitrospect - 28-04-2019 09:54

Dla mnie tak wypłacili
https://postimg.cc/Yv3HG31Q
xd


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dudson666 - 28-04-2019 10:07

(28-04-2019 09:54)nitrospect napisał(a):  Dla mnie tak wypłacili
https://postimg.cc/Yv3HG31Q
xd

na bogato xD

dzięki za odpowiedź, czyli póki co nie ma co się pakować w premki.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - galeandir - 28-04-2019 10:17

(28-04-2019 10:07)dudson666 napisał(a):  
(28-04-2019 09:54)nitrospect napisał(a):  Dla mnie tak wypłacili
https://postimg.cc/Yv3HG31Q
xd

na bogato xD

dzięki za odpowiedź, czyli póki co nie ma co się pakować w premki.
Oglądałeś po n strumyków w jednym czasie? Albo cokolwiek co mogło ci anulować wypłatę?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - nitrospect - 28-04-2019 10:27

Miałem followy kilka krotnie te same zbugowana mieli i samo nabijało ale miałem jakieś 15$ normalnie nabite więc powinni mi wypłacić choć ta część, później zleciłem wypłatę i znów nabiłem 32$ to wyzerowali...

Edit. Teraz jak uzbieram to myślę że wypłaca, tylko te streemy 20min nie zalicza mi a z tym najlepszy zarobek