Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - d.weny - 25-04-2019 21:39

Tyle ile zlecałeś czy mniej?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - DR4G - 26-04-2019 08:19

No i cyk, nie ma już oglądania Evila bez premki... Kara za polaczkowanie? Big Grin

Osobiście widziałem to pisanie na czacie i uważam to za lekko żenujące, przydałoby się zachować choć minimum przyzwoitości i albo pisać cokolwiek po angielsku albo już lepiej nic nie pisać. Wywody o tym czy mogę oglądać gościa x razy, czy muszę czyścic ciacha, czy zmieniać ip eh..

Z drugiej strony pokazuje to swoistą bezzasadność takich serwisów dla wykupujących. 130 żywych viewbotów, bez jakiegokolwiek zainteresowania (można przecież streama nie oglądać, mieć go na osobnej karcie i robić totalnie co innego, tylko wtedy naliczany czas nieco wolniej płynie). Zero interakcji czatu, a jak już to właśnie cebulactwo czy mnie nie zbanują itp facepalm Osoby często mające 30 widzów, ale takich którzy wbili do niej z własnej woli i zarabiają i mają interakcję z czatem a tak... Ten serwis chyba już długo się nie utrzyma, właściciele zdali sobie z tego sprawę że wcale nie ma tego 1000+ użytkowników online jak to dumnie na stronce jest prezentowane przez cały czas, a i streamerzy się w końcu ogarną, że takie kupowanie trafficu im nic nie daje. Pewnie będzie teraz wzięte z premek ile można i adios w niedługim czasie pokerface


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 26-04-2019 08:24

Święte słowa DR4G.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - mistrzuniu123 - 26-04-2019 08:27

Czyli teraz żeby jakikolwiek stream oglądać trzeba mieć premium?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dzejzi - 26-04-2019 08:30

Chciałem również odpowiedzieć na ten temat tak jak kolega wyżej. To co się na tym streamie wydarzyło to po prostu żenada.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - pietrek1 - 26-04-2019 08:51

a da się w końcu kupić premium z salda?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Hubcio9 - 26-04-2019 09:04

Brawo polaczki xdd


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Polak922 - 26-04-2019 09:04

Nie da się. Od razu przekierowuje na PayPal. Czyli teraz trzeba się pomęczyć żeby uzbierać te 20$, poczekać łaskawie aż zrobią przelew i dopiero można kupić


RE: Twitchfollowers - PŁACI - PremAccHack - 26-04-2019 09:10

Jak dla mnie strona to klapa co prawda wczoraj pykło 3$ ponad.
Ale jak trzeba wykupić premium, nie widzę by osób do oglądania przybywało.

Wreszcie wasz śniady kolega wycofa się z kupowania, bo nie widzi efektów i się skończy zarabianie.
A osób chcących zarobić przybywa.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - twardy - 26-04-2019 09:16

Mi tam w ogole nie zaliczalo kasy za ogladanie tego goscia.