Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - xdax1 - 04-05-2020 20:10

Co w zasadzie zmienia ustawienie Paypala jako biznesowego?


RE: Twitchfollowers - TheBot - 04-05-2020 20:11

(04-05-2020 18:07)ziela12345 napisał(a):  Nie rozumiem po cholerę banować normalnych użytkowników. Polecacie jakiś spór na pp?

Czego Ty nie rozumiesz??

Ta strona już z góry ma ustalone , że nie będzie nikomu płacić , tylko ma zarabiać, dzięki ludziom którzy płacą za to , żeby ich streamy były oglądane .... rejestrując się w ich servisie jesteś dodatkowym "wołem" , który będzie dla nich pracował ... jesteś po prostu ich robotem . Nawet jeśli otworzysz spór na Paypal i wygrasz , oni *(wielkość litery nie jest przypadkowa) oczywiście mają to wzięte pod uwagę i zwrócą Ci pieniądze , bez żadnego problemu , bo tak czy siak zarobili na Tobie, dzięki temu , że oglądałeś steramy ...

Co do sporu , to oczywiście że rób . Usługa nie zgodna z opisem :
Jako tekst piszesz , ze "Oferują konto premium z możliwością zarobku . Kiedy uzbierałeś minimum do wypłaty , zablokowali Ci konto , Możesz dodać coś od siebie (nie bój się Big Grin) np : że to skur.... i oszuści " , że widziałeś mnóstwo wpisów na forach ludzi, którzy też zostali "wydymani" ... itd Big Grin Wyślij spór i nie czekając na nic , zmień go od razu na roszczenie ...
Ja dziś dostałem zwrot w ciągu 20 min ... tak jak pisałem wyżej , wrócą Ci kasę , ale czasu już nie odzyskasz . I na tym właśnie polega ich polityka Big Grin.

(04-05-2020 19:46)TeYroXOfficial napisał(a):  Zgłosiłem wypłatę 2 dni temu, dzisiaj otrzymałem. Może być dlatego że mój paypal jest jako biznesowy ustawiony? Big Grin Póki co, nadal bez bana
[Obrazek: twitchfollowers.png]

to tylko kwestia czasu Big Grin


RE: Twitchfollowers - TeYroXOfficial - 04-05-2020 20:18

(04-05-2020 20:10)xdax1 napisał(a):  Co w zasadzie zmienia ustawienie Paypala jako biznesowego?

W sumie to że masz go jako "firma",a nie osoba prywatna Wink

(04-05-2020 20:11)TheBot napisał(a):  to tylko kwestia czasu Big Grin

Przekonamy się, mam zamiar jeszcze dobić do kolejnej wypłaty


RE: Twitchfollowers - TheBot - 04-05-2020 20:25

(04-05-2020 20:18)TeYroXOfficial napisał(a):  Przekonamy się, mam zamiar jeszcze dobić do kolejnej wypłaty

Oni nie banują wszystkich , żeby w necie były jakiś potwierdzenia wypłat , dzięki temu nowi ludzie przychodzą ... obyś został jak najdłużej w gronie, którzy zostali zapłaceni . Ja po drugim zbanowanym koncie już odpuszczam , szkoda na to czasu Smile


RE: Twitchfollowers - star4x5 - 05-05-2020 04:01

Jakie bajeczki na fb wypisują haha


RE: Twitchfollowers - Królewski - 06-05-2020 01:20

Witam, od jakiegoś czasu nie mogę się zalogować na twichfollowers, po wcisnieciu logowania nic się nie dzieje. Stronka jest fajna zarobiłem na niej ponad 400 zł. Ostatnio uzbierałem 3000, ale już mi nie zapłacili bo nie mogłem się zalogować. próbowałem z rożnych moich laptopów i nic. Pozdro

Nawet nie można nowego konta tam założyć.

Na nowego emaila.


RE: Twitchfollowers - star4x5 - 06-05-2020 03:38

No to bananki scamowe lecą


RE: Twitchfollowers - Milionaree - 07-05-2020 10:43

też macie dzis problem z oglądaniem? nie nalicza czasu


RE: Twitchfollowers - Milionaree - 13-05-2020 19:10

druga wypłata od początku tej afery

[Obrazek: Screenshot-2.png]
chyba mi się poszczęsciło i bana nie wyłapie


RE: Twitchfollowers - Masterek - 13-05-2020 19:33

Cześć jeśli kogos ointeresuje ten syf to piszcze na discorda nie chce mi się tu wypowiadac na temat tego gówna ale wiem już jak oni działają na 10 kontach to przetestowałem
kupujesz premium i możesz zlecić 2wypłaty 3 to juz jest ban i za każdym razem to samo. Tylko że ja wypłacałem po 20 dolarów wiec nie wiem czy by po 50 wypłacili bez problemu. Jedyne co moge zapewnić to bez botów i wszystko o własnych siłach. Każde konto było na innym uządzeniu z innym ip. paypale zweryfikowane