Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - biscuit - 27-04-2020 18:36

Mnie jeszcze nie zbanowali, zrealizowałem dwie wypłaty na koncie free, ostatnia przyszła dzisiaj. Ale dobiłem do limitu 2 tys. obserwowanych i już nic z tego Big Grin Kasy na upgrade szkoda bo i tak pewnie lada moment wyłapałbym bana.
[Obrazek: follow.png]


RE: Twitchfollowers - Milionaree - 27-04-2020 20:39

[Obrazek: Screenshot-44.png]
ja też właśnie dostałem kase, bede jeszcze oglądał, zobaczymy jak wyjdzie z tym w przyszłości.


RE: Twitchfollowers - Zaperr44 - 27-04-2020 23:35

Geniusze dodali captche do kliknięcia przy każdym followie, ale to by usunąć oferty których nie da się kliknąć i wiszą od paru miesięcy to już nie mogli bekafacepalm


RE: Twitchfollowers - Massimo93 - 28-04-2020 14:03

(27-04-2020 23:35)Zaperr44 napisał(a):  Geniusze dodali captche do kliknięcia przy każdym followie, ale to by usunąć oferty których nie da się kliknąć i wiszą od paru miesięcy to już nie mogli bekafacepalm

hej ja mam tak samo. Przez rok uzbierałem te 20 dolców, wypłaciłem dosyć szybko i teraz nie bardzo mogę klikać te kafle. To znaczy, że nie da się już nazbierać na nowo? Opłaca się inwestować w to konto premium?


RE: Twitchfollowers - xdax1 - 28-04-2020 15:24

Irytujące, mogli chociaż wprowadzić inną captcha a nie najgorszą z możliwych bo ona jest przeciwko botom jak i przeciwko ludziom...


RE: Twitchfollowers - TheBot - 29-04-2020 13:10

(28-04-2020 15:24)xdax1 napisał(a):  Irytujące, mogli chociaż wprowadzić inną captcha a nie najgorszą z możliwych bo ona jest przeciwko botom jak i przeciwko ludziom...

Jaką captcha wprowadzili ?
EDIT : OK , juz wiem .


RE: Twitchfollowers - Masterek - 30-04-2020 04:54

(28-04-2020 15:24)xdax1 napisał(a):  Irytujące, mogli chociaż wprowadzić inną captcha a nie najgorszą z możliwych bo ona jest przeciwko botom jak i przeciwko ludziom...

jak dla mnie ta strona jest łopatologiczna i nie ma prawa bytu! Polecam się nie nakręcać na cokolwiek każda wypłata pod znakiem zapytania. No i oczywiscie ten ****** paypal który od czerwca ma regulamin że kary może przyznawać... To się dobrali


RE: Twitchfollowers - kubek833 - 30-04-2020 16:54

Witam. Na stronie działam już trochę czasu. Teraz zebrałem szybko na dwie wypłaty, wczoraj wypłaciłem trzeci raz. I tym razem komunikat Cancel .Oczywiście paypal zweryfikowany, i nigdy nie używałem żadnego bota. Więc to pewnie koniec, i potwierdzenie wcześniejszych doświadczeń wielu użytkowników.


RE: Twitchfollowers - TheBot - 02-05-2020 19:43

(30-04-2020 04:54)Masterek napisał(a):  
(28-04-2020 15:24)xdax1 napisał(a):  Irytujące, mogli chociaż wprowadzić inną captcha a nie najgorszą z możliwych bo ona jest przeciwko botom jak i przeciwko ludziom...

jak dla mnie ta strona jest łopatologiczna i nie ma prawa bytu! Polecam się nie nakręcać na cokolwiek każda wypłata pod znakiem zapytania. No i oczywiscie ten ****** paypal który od czerwca ma regulamin że kary może przyznawać... To się dobrali

jakie kary ? i za co ?? , mógłbyś rozwinąć ?


RE: Twitchfollowers - star4x5 - 02-05-2020 19:52

Pewnie chodzi o masę podpunktów od czerwca za które paypal może zawinąć z konta dużo pieniążków. Co według mnie nie powinno mieć prawa bytu.

Usunęli logi ofert z TF, czyżby kolejny szwindel się szykował ?