Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - stolar7 - 22-04-2020 17:58

A próbował ktoś ostatnio na multikoncie? Na tym samym koncie PayPal tylko z innym podpiętym pod niego mailem? Można do ~5 wypłat dobić czy szybciej się obrywa?


RE: Twitchfollowers - star4x5 - 22-04-2020 18:02

Nie przejdzie testowane kilka razy


RE: Twitchfollowers - TheBot - 22-04-2020 18:08

Widzę , że po mimo przeniesienia tematu do sekcji SCAM temat dalej wrze Big Grin
Śledzę ten temat po mimo tego , że już dawno bana wyłapałem :Smile , fakt , że nawet spoko zarobiłem na tej stronie .
Tak się zastanawiam czy nie powrócić z "nowym kontem" Big Grin , bo tak :
- bota mam - nie tracę czasu na durne oglądanie filmów
- zakładając , że wykupię premium i uda mi się wypłacić chociaż raz to już jest na + ..
- kiedy dostanę bana , składam na PP roszczenie i mam zwrot
Czyli nic nie tracę

Mam pytanie do tych , którzy po zbanowaniu zakładali nowe konta. W jaki sposób je tworzycie ?
- nowy PayPal ?
- nowe konto Twitch ?


RE: Twitchfollowers - xdax1 - 22-04-2020 20:29

Nie wiem czemu karmicie oszustów, fakt pewnie coś tam wypłacicie i będziecie troszeczkę na plus. Za to oni na ofertach zrobionych zarobią pewnie dużo więcej, a mniej wypłacą bo resztę sobie zbanują kiedy tylko chcą.


RE: Twitchfollowers - lidero - 23-04-2020 10:18

Czy to prawda że szelmy podnieśli na 20$ wykup premki?


RE: Twitchfollowers - ggusiaja - 23-04-2020 12:29

Nie wiem czy podnieśli cenę premium ale reklam na stronie jest teraz baaardzo dużoSmile Pewnie teraz chcą jeszcze więcej zarobić tylko ciekawe czy będą wypłacać czy dalej banować. Ja póki co zostaje przy zwykłym koncie.


RE: Twitchfollowers - ziela12345 - 23-04-2020 15:53

Premium jest teraz po 20$, cały czas mi płacą o dziwo, uzbieranie 20$ zajmuje kilka dni z premium


RE: Twitchfollowers - TheBot - 23-04-2020 17:37

(23-04-2020 15:53)ziela12345 napisał(a):  Premium jest teraz po 20$, cały czas mi płacą o dziwo, uzbieranie 20$ zajmuje kilka dni z premium

Spokojnie , jak zarobisz za dużo , to Cię zbanują Big Grin


RE: Twitchfollowers - ankiety - 23-04-2020 17:52

Mnie zbanowali konto 21.04. Dzisiaj założyłem roszczenie które zostało rozstrzygnięte przez Paypal w ciągu 30 sekund na moją niekorzyść. Napisałem maila o wyjaśnienie, bo telefony ze względu na COVID są nieczynne beka. Zobaczymy co tam wymyślą.Jerk Może Paypal też się zwija.Rolleyes


RE: Twitchfollowers - star4x5 - 23-04-2020 18:33

Jesli otrzymywales oplaty to mozesz nie dostac zwrotu. Bo tfollowers napisze paypalowi ze otrzymales towar dlatego ja wybieralem zawsze opcje przedmiot niezgodny z opisem. Strona moglaby juz pasc bo to co się tam wyrabia to ręce opadają.