Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - TheBot - 11-03-2020 21:47

(10-03-2020 19:49)star4x5 napisał(a):  Najśmieszniejsze jest to że nie chcą wprowadzić captchy googlowskiej bo już nie będą mieli wymówki że 'system wykrył' bo captcha jest nie do obejścia przez boty.

Chyba sobie żartujesz ?? Smile , żadna captcha dla bota nie jest problemem ... Płacisz 1.2 $ i chińczyki rozwiązują Ci 1000 captcha Smile
Tutaj captcha nic by nie pomogła . Ta captcha jest większym problemem dla człowieka niż dla bota ...


Twitchfollowers - PŁACI - DonGrigori - 16-03-2020 16:24

Zlecilem wypłatę. Póki co under review. Jak tam wygląda sytuacja ze statusami i ich czasem?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - kawa09 - 16-03-2020 20:24

Nie widzę zakładki sponsored follow gdzie to znajdę?


Twitchfollowers - PŁACI - DonGrigori - 16-03-2020 23:38

Wczoraj zlecone, dziś dostarczone. Powoli, ale 20$ wpadło na PP

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 17-03-2020 08:51

Jedną dostaniesz, ale z drugą może być już ciężko. Wypłacają pierwszą a potem często ban, żebyś sporu nie wygrał.
Ogólnie wypłaty są selektywne i jednym wypłacą a drugim nie.
Nie ma sensu się tu chwalić wypłatami, bo po co? Jeszcze ktoś wpłaci przez zachętę i wtopi.


Twitchfollowers - PŁACI - DonGrigori - 17-03-2020 10:03

Zawsze to info, że nie do końca to scam. Ale patrząc po innych program porzucam.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 17-03-2020 11:00

Szkoda nerwów na to dziadostwo,wzieli się na sposób i strasznie wypłacają jedną ,dwie wyplaty,bo spory na paypal przegrywali i musieli wypłacać ,jesli ban leciał przed pierwszą wypłatą,a to w konsekwencji groziło blokadą ich paypala bo nagle tyle roszczeń,cwaniaki...kiła i mogiła.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Dazah - 17-03-2020 11:16

Zalozylem nowe konto. Wyplacilem 20$ a przy drugiej wyplacie banSmile pozdro


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 17-03-2020 11:19

Na beermoney dałem znać jak robić zwroty i im zwracają kaske.

Ta wycwanili się z tymi sporami pewnie banują część żeby kase wypłacić innym osobom lub dla siebie. Myślę że im niedługo paypal konto zawiesi.

Nawet na maile nie odpisują cwaniaki

Haha jaki post dali na fb są bezczelni


RE: Twitchfollowers - PŁACI - tonii - 18-03-2020 20:30

jak przypisać paypal do swojego twitcha ? bo probuje, i cos nie wychodzi