Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - chmiel2001 - 10-02-2020 07:48

I tak się cieszcie, że przy banach nie chce refundów wypłat, tak jak w zwyczaju miał robić admin TwitchFollows.

P.S.
Admin zawsze wyjdzie na swoje. Czy zbanuje cię gdy mu wbijesz akcje za 1$ czy 20$, ta premka jak ją odzyskasz i tak swoje zarobi ;D


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 10-02-2020 13:33

Fakt lidero możesz mieć rację tylko ich logika jest nielogiczna próbujesz ich zrozumieć ale nie ma sensu. Najsmieszniejsze sa pytania z ich strony aby wyslac im screeny potwierdzajace ze masz tego samego maila na twitch.tv paypal i calej reszcie potem odpisuja. Przykro nam system wykryl .... XD i pytanie brzmi to po co się pytają o maile ? Lepiej jakby wprowadzili bany na dzien albo godzine jak cos im sie nie podoba albo poprostu niech wprowadza jakis regulamin a tego nawet nie potrafia podobnie jest z lista KRS xD nie bo nie xD


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Lazurowy - 11-02-2020 18:09

zleciłem wypłate w niedziele 30$ i właśnie przed chwilą dostałem bana bo nie mogę się zalogować xD


RE: Twitchfollowers - PŁACI - rozkurwiatorek - 11-02-2020 18:31

Cześć .Również w niedzielę zlecilem wypłatę 23$ i dostałem dziś bana za nic .Złożyłem roszczenia na Paypal nie podaruje im 9.99$


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 11-02-2020 18:37

O to już widzę, że grubo lecą teraz i banują jak leci...
Czekają aż nabije się $ do wypłaty, żeby nabijać im followy/views które ktoś kupił, oni nie wypłacają a kase z kupna dostali...interes się kręci.

Proponuje nie dawać im takiej satysfakcji i osoby które dostały bana niech masowo wszystko unfollow'uje chociaż:
https://twitch.center/unfollow
Nie dawajmy im nic za darmo.

edit:
Dzisiaj zleciłem, dosłownie przed chwilą poleciał ban.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Hybrid1990 - 11-02-2020 18:46

Temat przeniesiony do działu Oszustwa / Scam.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 11-02-2020 18:47

Ja też banana złapałem no to grubo poleciało.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 11-02-2020 19:05

Róbcie spory, masowo nawet. W końcu Paypal im zablokuje konto bo zobaczy, że coś nie tak.
Ja dzisiaj zrobiłem i właśnie kasę odzyskałem.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 11-02-2020 19:27

Słuszna uwaga też zrobię, odkąd Eloisa się pojawiła na stronie to jako adminka wszystko szlak trafił :/


Twitchfollowers - PŁACI - DzikuseQ - 11-02-2020 20:38

Bym zrobił też spór, ale jeszcze nie dotarłem do wypłaty więc nie mam jak

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka