Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - Biirbu - 07-02-2020 22:05

Serwis nadal wypłacalny, dziś zleciłem wypłatę i dziś ją otrzymałem Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Zaperr44 - 08-02-2020 16:16

Pytanie do wyjadaczy, opłaca się kupować na dzień dzisiejszy premium, czy naprawdę jest taka spora różnica?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 08-02-2020 16:41

wyjadaczy w większości zbanowano,to jest najwiekszy problem tej strony ,bany z rękawa ,za wszystko za loginy z telefonu i komputera ,za inne maile na paypalu i twichu ,(chociaż są takie same) za całokształt ,ogólnie nikt nie może być pewny jutra na tej stronie,ktoś napisał na zagranicznym forum ze po 3 ,4 wypłatach banują,u mnie wlasnie to nastapiło ,zlecilem trzecią wyplate i po ptokach.....


RE: Twitchfollowers - PŁACI - xdax1 - 08-02-2020 16:43

U mnie na kolejnym koncie po 1 zleceniu już ban, a na innych wypłacili...
Więc jak widać, to w pełni losowe rozdawanie banów.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - TheBot - 08-02-2020 19:04

(08-02-2020 16:43)xdax1 napisał(a):  U mnie na kolejnym koncie po 1 zleceniu już ban, a na innych wypłacili...
Więc jak widać, to w pełni losowe rozdawanie banów.
Tydzień temu zleciłem kolejną wypłatę , której nie otrzymałem , bo
również chyba dostałem bana , czego support nie potwierdził ...
Mam problem z zalogowaniem się na konto , tak jak już ktoś tu pisał , po wpisaniu "danych logowania i kliknięciu "LOGIN WITH YOUR TWITCH ACCOUNT"
strona przekierowuje mnie do https://app[dot]twitchfollowers[dor]com/index[dot]php ...
Dodam tylko , że wymogi co do płatności posiadam :
- zweryfikowany PP
- twitch.tv ma ten sam mail co PayPal

Na tym koncie zleciłem już kilkanaście wypłat , które otrzymałem bez problemu , więc admin serwisu zdecydował pewnie , że już wystarczy Big Grin ...

Napisałem do supportu ticket z zapytaniem o co tu chodzi ... Pierwsza odpowiedź była jakby z automatu z propozycjami które mogą rozwiązać problem , oczywiście nic nowego o czym mógłbym nie wiedzieć : czy mam zweryfikowany PP , i czy email twitch.tv ma ten sam mail co PP , czyszczenie cookie i inne pierdoły ... w odpowiedzi na to , zapytałem wprost , czy moje konto jest zbanowane , zawieszone itd . W następnym mailu nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie , tylko prośbę o podanie "userName" na twitch-u i że Oni to sprawdzą , czekam na maila z odpowiedzią juz 2 dzień i nic , coś długo to sprawdzają Big Grin

żeby nie było , wcale bym się nie zdziwił jakbym dostał bana , bo zasłużyłem sobie na niego (bot) Big Grin , pisząc do nich maila chcę po prostu wiedzieć , czy zostałem złapany , czy tak jak pisze @xdax1 robią to losowo , patrząc tylko na aktywności i ilość zleconych wypłat ... wydaje mi się , że zawiesili mnie ot tak sobie i o bocie nie wiedzą , bo dlaczego by mi tego nie napisali ?? Big Grin tylko sprawdzają czy maile mam poprawnie ?
Dam znać , kiedy dostanę odpowiedź Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 08-02-2020 19:55

Mam wrażenie, że głownego Admina już nie ma i ktoś inny przejął pałeczkę. Ktoś kto zamiast banować większość userów mógłby dodać google captcha i po sprawie. Ale lepiej pobanować all i podać powód bo system wykrył... ale co wykrył a jak to Ferdek mówił a j...... xD


RE: Twitchfollowers - PŁACI - TheBot - 08-02-2020 21:00

(08-02-2020 19:55)star4x5 napisał(a):  Mam wrażenie, że głownego Admina już nie ma i ktoś inny przejął pałeczkę. Ktoś kto zamiast banować większość userów mógłby dodać google captcha i po sprawie. Ale lepiej pobanować all i podać powód bo system wykrył... ale co wykrył a jak to Ferdek mówił a j...... xD

Właśnie o to chodzi , że mi nic nie napisali o tym "że nasz system wykrył" , nawet przy zapytaniu wprost.
Oni po prostu zgadują , albo usuwają ludzi , którzy za dużo zarabiają ...


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 09-02-2020 00:19

Mam taką propozycje,bo jest tutaj nas troche tych którym zawiesili konta, gdy zbanowali mi poprzednie stare konto,załozyłem roszczenie na paypalu,bardzo szybko zalatwione oczywiscie na plus dla mnie i byl zwrot 9.99 za to premium,gdyby wszyscy tak zrobili,to może by sie ci admini twichfollowers troche ostudzili w zapedach banerskich i dali normalnie funkcjonowac,bo co tydzien czy dwa zakładac nowe konto ,to sie mija z celem......


RE: Twitchfollowers - PŁACI - nitrospect - 09-02-2020 17:27

mi również zbanowali, dość długo miałem te konto (10miesiecy) tym razem postanowiłem zebrać wiekszą sumkę, długo zbierałem 48$ i w pierwszym terminie wypłat (wtorek) nie wypłacili, a w drugim (piątek) już się nie mogłem zalogować, pisałem o co chodzi to otrzymałem odpowiedź "system wykrył podejrzaną aktywność", żadnych botów nigdy nie miałem i nie używałem, jak dla mnie za dużo musieli wypłacić i posypały się bany.. przykre

bany wyssane z palca, pytając o tą podejrzaną aktywność zero odezwu, maja w dupie


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 10-02-2020 07:29

Wydaje mi się że ci "nieskaziltelnie uczciwi admini"od początku stycznia znalezli sobie sposób na "złote jajo",,pozwalają dobić człowiekowi do zlecenia wypłaty,a potem koniec z kontem i jeden tekst "system wykrył.....a kasa się rozpływa.....jakby tak sie przyjrzec to kupe kasy przytulaja ,bo przeciez kazdy kto zleci wypłate to minimum 20 $....
Moj system wykrył ze jedynym ich problemem jest teraz to, ze ktoś chce cos u nich zarobić i wypłacić,

nowe motto twichfollowers" matoły z Polski ,wpłacajcie myto 9.99 potem doróbka 20 $ i szybki ban....i od nowa...to jest biznes