Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 27-11-2019 18:52

(27-11-2019 17:42)TheBot napisał(a):  Czy u Was też dziś licho z ofertami ?

Każdy ma tak samo TheBot i wszyscy widzą to samo co Ty widzisz.


Twitchfollowers - PŁACI - nervous360 - 27-11-2019 22:01

Dalej warto w to brnąć? bo się zastanawiam czy założyć konto..

Sent from my COL-L29 using Tapatalk


Twitchfollowers - PŁACI - DonGrigori - 28-11-2019 07:25

Z tego co widzę po sobie to w 2 miesiące powinienem te 20 baksów uzbierać. Oceń sam Wink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 28-11-2019 09:51

obecne zarobki w porownaniu do tego co bylo kiedys to przepasc Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Achilles - 01-12-2019 02:00

Ja mam konto premium od wczoraj, ale bardzo ciężko jest zarobić, często pojawia się komunikat "Aktualny limit widoku został osiągnięty. Sprawdź wkrótce, kiedy zwolni się więcej miejsca ." Tak więc nie wiem czy warto.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 11-12-2019 02:18

czy ktoś dostał wczoraj wypłatę?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 11-12-2019 03:58

Nie lidero możesz spać spokojnie Smile
Poczekaj tydzień.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 11-12-2019 05:29

(11-12-2019 03:58)star4x5 napisał(a):  Nie lidero możesz spać spokojnie Smile
Poczekaj tydzień.
Ten napisał co śpi Tongue,panie nie moge czekać ,bo inwestycja idzieBig Grin,wagon smartów nadjeżdza buhaha,oby w piątek szarpneli wypłatu....


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 11-12-2019 07:05

Do roboty na 4 rano lidero więc spanie odpada Wink


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 15-12-2019 16:59

Moja kobitka ma taki problem, że nie może wejść na stronkę w ogóle. To znaczy ma tylko tą stronę główną jakby gdzie jest "Login with your twitch account". Po kliknięciu w ten button strona się odświeża i nic się dalej nie dzieje, można klikać w niego w nieskończoność i efekt jest tylko taki, że strona się odświeża. To samo jest w każdej przeglądarce i na telefonie, nic nie dało czyszczenie ciasteczek czy reinstall przeglądarki. Na moje konto mogę bez problemu logować na jej kompie, bo sprawdziłem. Wpisywanie na nowo danych logowania - też to samo, przekierowuje na stronę z tym buttonem i nic nie można zrobić, bo strona się tylko odświeża. Tak jest od około tygodnia.

Jakiś ban? Nie robiła nic niezgodnego z regulaminem, ledwo ogarnia te pierdoły, jedynie sobie klikała w follow i view i tyle. Konto ma od pół roku, nie jest ono premium i jakiś czas temu przekroczyła 20 dolarów, miała chyba z 25, chciała wypłacić i nie może teraz się logować... Pół roku klikania w follow i dupa.