Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - 121 - 22-09-2019 12:28

Bez premium nic a z premium jakieś 0,2-0,5 dziennie. Już lepiej zarabia się za ankiety poświęcisz 20min na dwie i już masz 1usd zamiast siedzieć cały dzień.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Voldimer - 22-09-2019 12:32

Bez premium sie nieoplaca zreszta nawet teraz z premium to porazka Smile


RE: Twitchfollowers - PŁACI - wasda - 22-09-2019 20:37

dramat z tą stronką teraz jest dodają streamy do oglądania które niby nie są pełne ale są dropnięte i nie da się ich oglądaćfacepalm ciekawe co na to streamerzy którzy kupują produkt np 200 wejść a otrzymuja 100 a drugie 100 jest zwieszone przez system


RE: Twitchfollowers - PŁACI - zabada1990 - 23-09-2019 05:38

nadal na spokojnie mozna 1$ wyciagnac teraz mi sie udalo 43x10 zlapac nie ma tragedni lepsze to nic klikac buxy


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 23-09-2019 06:36

(23-09-2019 05:38)zabada1990 napisał(a):  nadal na spokojnie mozna 1$ wyciagnac teraz mi sie udalo 43x10 zlapac nie ma tragedni lepsze to nic klikac buxy

Dzisiaj Ci się udało, a jutro i pojutrze myślisz, że też Ci się uda? Wątpię, choć życzę powodzenia. Z tym dolarem dziennie to jednak trochę poleciałeś. Moim zdaniem ciężko jest teraz o 0,5 dolara. Przed tymi chorymi zmianami wyciągałem 1,5-2 dolary na luziku, a teraz to nie jest dramat. To jest katastrofa co się zrobiło z tą stroną. Premium jest nieopłacalne na obecną chwilę.

Teraz wejście na jakikolwiek stream graniczy z cudem. Trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia, by wejść choćby na stream 15x2 czy 18x3, czyli bardzo przeciętne, jeśli chodzi o kredyty. Próbuje wieczorem - wszystko zajęte. Próbuje w nocy - zajęte. Próbuje o 5 rano - zajęte. Nigdy tak źle nie było i nie jest to normalne. Przed zmianami mogłem wejść na większość streamów na luzie, a teraz praktycznie na żaden, nawet na najsłabsze, bo limit dawno wyczerpany. A nie będę siedział przecież 24h/7 i non stop odświeżał w wyczekiwaniu na stream. W zasadzie obecnie premium jest absolutnie bez sensu, bo nabija się punkty głównie na followach i viewach, co można robić na "darmowym" koncie.

Czekam na moment gdy trzeba będzie wykupić premium za 10 dolarów, żeby klikać followy i viewy. Patrząc na to w jaką stronę to wszystko idzie nie zdziwi mnie takie posunięcie. A, no i oczywiście przydałoby się podwyższyć cenę premium. 10 dolarów to malutko, niech dadzą 15 albo 20. Tylko tego jeszcze brakuje.

Strona była fajna i dobrze, że udało mi się załapać na ostatnie podrygi dobrych chwil. Ale nic nie może przecież wiecznie trwać, a na pewno nie to, jak jest dobrze, to prędzej czy później ktoś postanowi to zniszczyć Smile


Bym zapomniał. Logowanie na telefonie to kolejna katastrofa. To znaczy, może trochę przesadzam, ale jest to po prostu bardzo niewygodne. Nie rozumiem czemu nie poprawią tej captchy, by wyświetlała się cała, gdy telefon jest w pozycji pionowej, żeby nie trzeba było go przekręcać tylko po to, by wpisać ten kod. Zresztą nawet po jego przekręceniu nie jest łatwo wpisać, ponieważ gdy włączam klawiaturę, to zajmuje ona mi 3/4 ekranu i nie widzę kodu, poza tym wyświetlają mi się automatycznie stare kody, które wpisywałem, co dodatkowo utrudnia logowanie. I nie tylko ja mam takie problemy z logowaniem ze smartfona. Dramat panie, dramat.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - ankiety - 23-09-2019 07:52

(23-09-2019 06:36)Henry50 napisał(a):  
(23-09-2019 05:38)zabada1990 napisał(a):  nadal na spokojnie mozna 1$ wyciagnac teraz mi sie udalo 43x10 zlapac nie ma tragedni lepsze to nic klikac buxy

Dzisiaj Ci się udało, a jutro i pojutrze myślisz, że też Ci się uda? Wątpię, choć życzę powodzenia. Z tym dolarem dziennie to jednak trochę poleciałeś. Moim zdaniem ciężko jest teraz o 0,5 dolara. Przed tymi chorymi zmianami wyciągałem 1,5-2 dolary na luziku, a teraz to nie jest dramat. To jest katastrofa co się zrobiło z tą stroną. Premium jest nieopłacalne na obecną chwilę. .........

Bardzo delikatnie to ująłeś. Katastrofa to była okrętu podwodnego Kursk albo promu kosmicznego Challenger. W chwili obecnej to jest dno i metr mułu. Załapanie się na jakiś stream graniczy z cudem. Streamy z droppami wiszą godzinami i wprowadzają tylko zamieszanie. Dodatkowo, w momencie pojawienia się "nowego" streama okazuje się ,że jest już całkowicie zajęty a oglądających jest więcej niż przewidzianych miejsc. Cuda panie jak na odpuście.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Dazah - 23-09-2019 08:17

Wczoraj mi się udało złapać az 0,05 dolarówBig Grin dodam ze jak masz 2k followów uzbieranych to już nie możesz więcej, wiec followy odpadają. Probowalem na twitchu z unfollow, ale przy wyplacie wje,,lo mi 4 $ i zamiast 72 dolcow miałem 68 wiec zanim uzbieram teraz na kolejna wyplate to ta strona zdąży pasc 5x.
Nie pozdrawiam


RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 23-09-2019 08:30

W dodatku bugi...
Wczoraj wieczorem szczęśliwie dobiłem do minimum. Lecz mogłem dotrzeć tam wcześniej, lecz nie zaliczyło strimu i za fallowowanych kanałów z telefonu, co w efekcie cofnęło mi 0.30$. Obecnie osiągnięcie 0.5$ jest maks.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 23-09-2019 09:45

Ta mi też zabrało 0.30 $ chociaż nic nie unfollowałem Admin przestał odpisywać na maile. Albo jest zajęty albo olewka. Pogorszyło się odkąd beerowców przybyło niestety. Jednak coś promowanego na wielu stronach traci na wartości w tym przypadku. Najlepiej wychodzą na tej stronie osoby z ameryki. Wydaje mi się, że wtedy co tak sypali non stop 50x10 to było z referali i strona lekko dostała po d......e.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - ankiety - 23-09-2019 09:59

(23-09-2019 09:45)star4x5 napisał(a):  Ta mi też zabrało 0.30 $ chociaż nic nie unfollowałem Admin przestał odpisywać na maile. Albo jest zajęty albo olewka. Pogorszyło się odkąd beerowców przybyło niestety. Jednak coś promowanego na wielu stronach traci na wartości w tym przypadku. Najlepiej wychodzą na tej stronie osoby z ameryki. Wydaje mi się, że wtedy co tak sypali non stop 50x10 to było z referali i strona lekko dostała po d......e.

Ty chyba nie powinieneś narzekać. Obskakujesz wszystkie streamy aż miło popatrzeć.Lol