Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - hosezbsk - 19-09-2019 07:52

Poszło z reffa Smile Pytanko mam.. Mogę zbierać tylko pkt za obserwowanie a nie moge oglądać filmów ? Ktoś coś ?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 19-09-2019 07:53

Niestety. Ja mam 9,30$ i za pół roku może dobije do tych 20, chyba, że coś się poprawi. Na razie po prostu szkoda, że idzie to w takim kierunku.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Biirbu - 19-09-2019 08:29

(19-09-2019 07:52)hosezbsk napisał(a):  Poszło z reffa Smile Pytanko mam.. Mogę zbierać tylko pkt za obserwowanie a nie moge oglądać filmów ? Ktoś coś ?

Aby oglądać streamy musisz wykupić premium za 9.99$


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dexter2 - 20-09-2019 00:27

Ktoś też tak ma że nie idzie się zalogować na tel? Cały czas zmienia się capatcha i dalej nie idzie ?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - arianaa - 20-09-2019 03:57

(20-09-2019 00:27)dexter2 napisał(a):  Ktoś też tak ma że nie idzie się zalogować na tel? Cały czas zmienia się capatcha i dalej nie idzie ?
Mam identycznie. Od wczoraj próbuje i nic tylko się kod odświeża. Widocznie znowu mają jakieś błędy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Twitchfollowers - PŁACI - thrasherek - 20-09-2019 06:09

(20-09-2019 03:57)arianaa napisał(a):  
(20-09-2019 00:27)dexter2 napisał(a):  Ktoś też tak ma że nie idzie się zalogować na tel? Cały czas zmienia się capatcha i dalej nie idzie ?
Mam identycznie. Od wczoraj próbuje i nic tylko się kod odświeża. Widocznie znowu mają jakieś błędy.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Spowodowane jest to tym, że nie wyświetla się ostatnia litera/cyfra z captcha. Wystarczy ustawić tel "na leżąco" i widać o jeden znak więcej.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 20-09-2019 06:18

Potwierdzam. Na telefonie nie ma możliwości zalogowania się, podobnie ma moja kobitka. Strona z każdym dniem irytuje coraz bardziej Smile

Cytat: Spowodowane jest to tym, że nie wyświetla się ostatnia litera/cyfra z captcha. Wystarczy ustawić tel "na leżąco" i widać o jeden znak więcej.

Świetnie. Weź się domyśl, że trzeba telefon przekręcić, skoro dzień wcześniej było normalnie i można było się logować. To błąd i powinni to poprawić.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 20-09-2019 12:56

Przy zlecaniu wypłaty wyskoczyło mi
After Running A Credit Verification We Noticed You've Unfollowed Some Users. These Credits Have Been Returned To The Users You Unfollowed.
Nie wiem o co chodzi, nikogo nie unfollowalem, co prawda odjelo mi ok. 0.11$


RE: Twitchfollowers - PŁACI - dexter2 - 21-09-2019 09:53

Też ostatnio zlecałem wypłatę i najprawdopodobniej system w czasie tych ataków nam tego nie zapisał i uznało jaka że się go nie polubiło czy coś ?bo prowizji nie miałem żadnej tyle ile chciałem tyle wpadło na PayPal


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maciej132 - 22-09-2019 10:35

Jakie są średnie zarobki bez premium?