Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twitchfollowers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Twitchfollowers (/Temat-Twitchfollowers-162105)



RE: Twitchfollowers - PŁACI - olesh - 16-09-2019 17:46

Aktualizuje to co napisał.

Więc na ten moment to działa tak że "Limit" przechodzi w "Watching", a to w "Completed"
1 -/- 0 -/- 29
Wcześniej był "Limit" - "Watching" = 'Completed"
30 - 30 = 30


Czyli teraz miejsce po tych co "zdroppią" "Watching", wraca do puli lecz jest blokowane przez zbyt niski "Limit"


...




EDIT/

Dobra albo nie...? Może jest to wymuszone czasowo?


RE: Twitchfollowers - PŁACI - skylones - 16-09-2019 20:15

Mi się wydaje, że chcieli zrobić jak ktoś porzuci to limit zmienia się w 1 i wtedy 1 osoba może dołączyć ale im to chyba nie wyszło. Możliwe też, że zrobili to przeciwko botom i jak ktoś droppnie to żeby nie mógł nikt dołączyć


RE: Twitchfollowers - PŁACI - maciejrosa - 17-09-2019 11:11

Widze ze zaczeli ostra walke z botami bardzo dobrze HuhHuh


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Maxkipl - 17-09-2019 11:26

Ta, piękna captcha, która mi się nawet nie ładuje xd


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Bevik - 17-09-2019 11:50

Same here. Captcha nie działa ;/


RE: Twitchfollowers - PŁACI - zabada1990 - 17-09-2019 12:03

po wpisaniu capchta wyskakuje 404 ale naprawili


RE: Twitchfollowers - PŁACI - Henry50 - 18-09-2019 06:32

Ze świetnej strony do zarabiania zrobiło się teraz nie wiadomo co. Walka przeciwko botom? Super. Szkoda tylko, że rykoszetem czy nawet serią z kałacha dostają zwykli użytkownicy. Portal na przestrzeni ostatnich 2-3 tygodni zmienił się według mnie na minus. Przełknąłem brak możliwości wyświetlania kilku filmów na raz. No ale te ciągłe zmiany dalej idą w złą stronę, bo ja odbieram je negatywnie. Zresztą jak na początku mojej przygody ze stroną potrafiłem wyciągnąć 1,5-2 dolary dziennie na luzie, tak teraz ciężko mi zarobić dolara w kilka dni. Musiałbym siedzieć tam non stop i odświeżać albo mieć ogromnego farta, że akurat w tej sekundzie ktoś streamuje za 300 czy 500 kredytów. Jak wiadomo, jest na to mała szansa. No i w ogóle mam wrażenie, że streamów jest mniej niż było wcześniej.

Takie same odczucia ma moja dziewczyna. No i dostała bana - za nic. Na stronę wchodziła dość rzadko, raz na jakiś czas na telefonie, a na kompie praktycznie wcale, bo jej w domu nie ma. Ale wczoraj odpala komputer, a tu ma bana na mozilli. Wchodzi na telefon - jest normalnie, może wchodzić i wszystko gra. Lol? Niech dalej kombinują, jak koń pod górę. No i to Captcha. Za każdym razem wpisywać tą sekwencję, to jednak słabo. Tak, wiem, przeciwko botom. No ale jak mówiłem, strona z dnia na dzień staje się mniej przystępna dla normalnych użytkowników.

Tak czy siak - trochę tutaj zarobiłem i była to zdecydowanie najlepsza strona do zarabiania internetowej kasy -praktycznie za nic- jaką odwiedziłem w ostatnich latach.


RE: Twitchfollowers - PŁACI - star4x5 - 18-09-2019 07:09

Jak to mówią 'sh(!)t happens' no i z beermony sporo userów doszło :/

I jakieś problemy z wczytaniem strony teraz mam -_-

TO BE CONTINUED xD


RE: Twitchfollowers - PŁACI - lidero - 18-09-2019 07:27

i znów nie bangla strona,Be right back ,echhh


RE: Twitchfollowers - PŁACI - damianq90 - 18-09-2019 07:32

Pamiętacie złote czasy streamów Evila [*] ? haha Big Grin
star pewnie będziesz kojarzył Big Grin to było coś, 25x20min czy 50x20min z 3-4h pod rząd cały czas ten stream można była oglądać raz po raz Wink piękne wspomnienia.... Big Grin