Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu (/Temat-Moim-zdaniem-najlepszy-serwis-zarobkowy-kiedy-nie-masz-zbyt-wiele-czasu-162103)



Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - VinXin - 15-04-2019 14:10

Witam,

po długiej nieaktywności względem zarabiania w internecie powróciłem do tematu. Na początku ze względu na brak czasu zdecydowałem się przetestować serwis polecany mi przez mojego znajomego z USA (pewnie z tego powodu nie ma o nim żadnej wzmianki na forum). Nie owijając w bawełnę strona o której mówię to eloot.gg :

Link czysty : https://eloot.gg
Ref link : https://eloot.gg?ref=103802715672528665915

Jest to serwis zarobkowy na którym można zarabiać na różne sposoby - wypełniając ankiety, grając w gry na telefonie, wykonując akcje typu rejestracja w danym serwisie i wykonanie akcji, oglądając video etc. Wiem jest pełno takich serwisów, więc czym ten się wyróżnia? Stawkami jakimi dostajemy my użytkownicy - wypłacane jest nam około 80% od tego co dostaje właściciel strony od zleceniodawców. Kolejną różnicą jest ilość możliwych form wypłacenia zarobków jak i szybkość wypłaty - (pierwsza wypłata jest weryfikowana przez administratora, ale każde kolejne są przeprowadzane instant). Można wypłacać przez : Lootbear, Bitskins, Coinbase, BTC, BCH, ETH, LTC, Z Cash, PayPal, OpSkins. Minimalna wypłata zależy od wybranego sposobu - przeważnie jest to $0,5. PayPal $1 i BTC minimum $2.

Serwis testowałem miesiąc zanim zdecydowałem się o nim wspomnieć. Moje wyniki to zarobione $185 w przeciągu miesiąca. $75 dolarów dostałem za jedną ofertę zarejestrowania się w kasynie i zagrania za 1 funta - wpłaciłem 10 funtów i wypłaciłem 14,75 (zagrane dwa razy) więc miałem szczęście. $110 zarobione grając w gry na androida, wypełniając parę ankiet + "oglądając" filmiki.


[Obrazek: wyp-aty-eloot-gg.jpg]

Jestem pewny, że osoba, która poświęciłaby więcej czasu temu serwisowi niż ja zarobiłaby więcej (nie przepadam za ankietami + brak czasu w chwili obecnej). Oferta za $75 jest wciąż dostępna dla mieszkańców GB, ES, IT, AT, IE, JP, DE, MX, FI lub CA. Warto nadmienić, że jak w każdym serwisie zarobkowy jest w nim zastosowana geolokacja, więc zarobki mogą się różnić zależnie od miejsca zamieszkania (osobiście znajduję się na terenie UK).

Ostrzegam - VPN jest niedozwolony na stronie, zostaniecie zbanowani na 100%, więc nie warto próbować. Jeżeli jesteście zainteresowani oglądaniem video (jest to swojego rodzaju dochód pasywny - tylko co jakiś czas trzeba zaznaczać, że nie jesteśmy robotami) to także obowiązują zasady - tylko jedno okno z serwisem do oglądania aktywne na jednym urządzeniu (smores i hideout) maksymalnie 3 urządzenia oglądające w tym samym momencie na jednym ip (VPN nie przejdzie).

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie - odpowiem jak najszybciej. Osoby, które zarejestrują się z mojego reflinka mogą także liczyć na pomoc na pw (poza tematem) jeżeli napotkają jakieś dodatkowe problemy.

Pozdrawiam i powodzenia w zarabianiu na tej stronie Wink


RE: Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - twardy - 15-04-2019 14:15

Cytat:Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie mieszkasz w Polsce

Poprawione. W kazdym serwisie tak jest, mieszkajac w krajach pierwszego swiata zarabiasz 200$ a takiej Polsce 1 dolca Lol


RE: Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - RockShox - 15-04-2019 14:16

Wypróbujemy Big Grin idzie z refa

ponad 7 mln punktów(5mln to 50$) za wplacenie 5 funtów na william hill w ofercie kiwioffer i zagranie za 1funta, czyli mam rozumiec ze dostane 50$ na paypal za wplacenie 5 funtow i zagranie za 1 funta ile na to sie czeka ?


RE: Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - VinXin - 15-04-2019 14:42

(15-04-2019 14:15)twardy napisał(a):  
Cytat:Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie mieszkasz w Polsce

Poprawione. W kazdym serwisie tak jest, mieszkajac w krajach pierwszego swiata zarabiasz 200$ a takiej Polsce 1 dolca Lol

Wiem, że ze względu na geolokację zarobki mogą się różnić (i to bardzo) jednak to wciąż jest serwis dający 80% użytkownikowi - porównywałem zarobki w innych serwisach i oferowane stawki były o wiele niższe. Względem zarobków w PL dowiemy się gdy pierwsze osoby zaczną testować - wciąż będzie to lepsze niż np wypełnianie ankiet w innych serwisach anglojęzycznych, używanie apek na tel płacących za ściągnięcie gry etc. Wysokie stawki to plus tej strony - a to jest niezależne od geolokacji Wink

@RockShox

Dzięki za rejestrację z refflinka. Musisz postępować dokładnie tak jak pisze oferta - zarejestrować się w kasynie William Hill (mają też bukmacherkę etc) zrobić depo i zagrać za jednego funta - wtedy spełniasz wymagania. Na zaakceptowanie oferty czekasz do trzech dni roboczych (Poniedziałek-Piątek - nie wliczając weekendów). Jeżeli nie otrzymasz środków w tym czasie musisz napisać do supportu Kiwi Wall maila - z dowodami ukończenia oferty - czyli screen z WH depozytu i tego, że zagrałeś. Jak dostaną to co potrzebują to oni kontaktują się z WH i oferta jest akceptowana ręcznie - tak było w moim przypadku. Support był szybki i 28h po wysłaniu maila z dowodami miałem już wszystko na koncie eloot. I nie za zagranie za jednego funta dostajesz $75 - wypłacasz jak chcesz. Środki z kasyna tez możesz normalnie wypłacić - to wiąże się już z normalną weryfikacją konta jak w każdym legalnym i rejestrowanym kasynie.

PS Prawie bym zapomniał - w momencie gdy otrzymasz środki na eloot ze względu na to, że jest to znaczna suma ($75) administrator eloot będzie musiał zaakceptować wykonanie oferty (że otrzymał środki) - mimo, że pisze, że zostanie to wykonane w przeciągu 24-48h jest to robione szybko i sprawnie raz dziennie w godzinach nocnych (administrator mieszka w US).


RE: Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - RockShox - 16-04-2019 16:05

Ok no to wszystko wyjasnione dziekuje


Moim zdaniem najlepszy serwis zarobkowy, kiedy nie masz zbyt wiele czasu - Hybrid1990 - 10-06-2021 12:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.