Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta (/Temat-blockchain-com-odbierz-50-za-weryfikacje-konta-162077)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - prymul1 - 14-04-2019 11:19

PAMIĘTAJ O MEMO ID PRZY PRZELEWIE NA GIEŁDĘ I PRZECZYTAJ WSZYSTKO UWAŻNIE, BO MOŻESZ STRACIĆ PIENIĄDZE

Na stronie blockchain.com za założenie konta i jego zweryfikowanie można dostać 50$ w postaci kryptowaluty XLM - Stellar.
Z oferty mogą korzystać również osoby, które mają już konto, ale nigdy go nie weryfikowały Smile

Blochchain.com to portfel do przechowywania, wysyłania i odbierania kryptowalut. Aktualnie wspiera: BTC, ETH, BCH i XLM.


Aby zweryfikować konto, musicie zrobić zdjęcie twarzy i następnie wrzucić zdjęcia dokumentu, który potwierdzi waszą tożsamość - najlepiej prawo jazdy.
Kryptowaluta XLM o wartości 50$ zostanie dodana na konto po pozytywnej weryfikacji konta. Ja dostałem po kilku godzinach, ale niektóre osoby czekają 1-2 dni.


Następnie kryptowaluty możecie przesłać na giełdę, sprzedać i wypłacić swoje 50$.
Jeżeli ktoś nie ma konta na giełdzie, a chce szybko sprzedać to proszę się kontaktować ze mną, chętnie odkupię Wink Cool


Proszę w tym wątku nie poruszać tematu czy warto sprzedać dane za 50$. Jest to każdego indywidualna sprawa Smile


Link z opisem oferty: https://www.blockchain.com/getcrypto?fbclid=IwAR0gJKiZY9amG5BANv8vhcfttGYsGEDugQcjGXyFT7xQvq41Vr7H2lqNM5o

Link do portfela: https://www.blockchain.com

Mój dowód:
[Obrazek: mSEHrNR.png]


Edit: Każdy dokument potwierdzający tożsamość przejdzie Smile

Edit: Dużo osób pyta jak wypłacić pieniądze. Jednym ze sposobów jest założenie konta na giełdzie bitbay, która oferuje możliwość wypłaty PLN na konto bankowe po udanej weryfikacji.

Poradnik jak przeprowadzić weryfikację na giełdzie Bitbay: Weryfikacja BitBay

Link do giełdy:

Mój link polecający do BitBay - dzięki

Link "czysty" do giełdy BitBay


UWAGA!
Jeżeli wykonujesz przelew na giełdę pamiętaj, żeby podać MEMO ID! W przeciwnym wypadku twoje XLM przepadną.

Dostałeś 50$? To daj reputa Huh

PAMIĘTAJ O MEMO ID PRZY PRZELEWIE NA GIEŁDĘ I PRZECZYTAJ WSZYSTKO UWAŻNIE, BO MOŻESZ STRACIĆ PIENIĄDZE


blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - Snaggy - 14-04-2019 11:29

Polecam.

Używam portfela od 2015 roku.

Odebrałem 50$ ja i moja dziewczyna czyli razem 100$

Wszystko poszło na bitmart i zakupiłem ich token giełdowy. (BMX)



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - MilanFan - 14-04-2019 12:58

Ciekawe, wcześniej chyba dawali równowartość $25.


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - Snaggy - 14-04-2019 14:03

(14-04-2019 12:58)MilanFan napisał(a):  Ciekawe, wcześniej chyba dawali równowartość $25.
Zgadza sie, całe szczęście że wtedy się nie zebrałem do tego. Big Grin

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - banipunz - 14-04-2019 15:19

Nie mam prawka, dowód osobisty przejdzie bez problemów? Smile
@edit
Przechodzi spokojnie na dowod, krypto dostalem doslownie po 5 minutach, polecam Lol


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - Gentelmenel - 14-04-2019 17:31

Też próbowałem zrobić weryfikację przy 25$ i mi nie przeszło bo zrobiłem niewyraźne zdjęcia Big Grin Dobrze, że przypomniałeś bo teraz się udało i weryfikacja dosłownie w minutę, dzięki wielkie!


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - wasda - 14-04-2019 18:36

jaką giełde do sprzedaży polecisz?


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - wrzochal11 - 14-04-2019 18:40

Na BitBay możesz sprzedać i niemal od razu potem wypłacić w bankomacie Euronet, albo zrobić przelew na konto bankowe, tylko konto trzeba mieć zweryfikowane.


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - prymul1 - 14-04-2019 19:51

(14-04-2019 18:36)wasda napisał(a):  jaką giełde do sprzedaży polecisz?

Tak jak mówi wrzochal11, najlepiej BitBay, chociaż teraz większość giełd oferuje możliwość wypłaty w USD. Ewentualnie jeszcze jakieś kantory typu 4coins itp.


RE: blockchain.com - odbierz 50$ za weryfikację konta - kevin4 - 15-04-2019 00:20

Chciałem je wysłać na giełdę to non stop ze transaction failed. Jaka moze być przyczyna