Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL (/Temat-Blockchain-Complete-your-verification-to-UWAGA-NA-E-MAIL-162053)



Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL - rachman - 12-04-2019 18:40

Uważajcie na wysyłany na adresy mailowe wiadomości o takim jak temat posta tytule lub podobnym.
To podpucha wysyłana ze sfabrykowanych domen podobnych do domeny blockchain mająca na celu skłonienie by kliknąć w link w jej treści rzekomo w celu weryfikacji konta.

"Complete Verification

We noticed that you started your identity verification but did not complete the process.

Once you complete this verification, you’ll be able to exchange cryptocurrencies. You’re so close!

COMPLETE MY VERIFICATION

Thanks,
The Blockchain Team"


Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL - Snaggy - 13-04-2019 06:31

Dobra wstawka. Teraz blockchain rozdaje 50$ w stellarze za veryfikacje i chyba ktoś wyczuł temat.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL - Admin - 13-04-2019 11:00

To już jakaś plaga z tymi phisingiem...

polecam sobie zrobić test googla dla własnej edukacji:


https://phishingquiz.withgoogle.com/


RE: Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL - DonHeros - 17-04-2019 06:07

Tez to dostałem ale coś mnie ruszyło ze to jednak fake. Uważajcie !


RE: Blockchain - Complete your verification to... UWAGA NA E-MAIL - rachman - 17-04-2019 10:32

Warto sprawdzać w szczegółach maila dokładnie mail nadawcy bo w normalnym trybie wyświetla zazwyczaj nadawcę którego można bez problemu sfałszować.