Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Arbistar 2.0 - kupuj taniej, sprzedaj drożej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Arbistar 2.0 - kupuj taniej, sprzedaj drożej (/Temat-Arbistar-2-0-kupuj-taniej-sprzedaj-drozej-162012)



Arbistar 2.0 - kupuj taniej, sprzedaj drożej - zenonzelei - 09-04-2019 20:00

Arbistar 2.0

Przeglądałem forum, ale nie znalazłem jeszcze wątku o ciekawym projekcie na temat bota do arbitrażu Arbistar 2.0.

Bot kupuje taniej, sprzedaje drożej.
Czysty zysk średnio 0,8% dziennie Smile
Jest to czysty zysk (nie zwrot kapitału plus zysk).

Projekt zarejestrowany w Paryżu, z biurem we Francji i w Bułgarii, przygotowywany przez 1,5 roku. Robot do arbitrażu był dostępny od września 2018 do inwestycji od 5000€, a od niedawna dostępny jest dla szerszego grona pod nazwą Arbistar 2.0

Minimalna inwestycja to 100€ - tyle na razie sam zainwestowałem.

Tutaj moje naliczenia z ostatniego weekendu:

[Obrazek: arbistar.jpg]


A tutaj prezentacja ze szczegółami systemu.

Mój reflink.

Czysty link.

W każdej chwili możemy sprawdzić wyniki bota na żywo w swoim dashboardzie. Wygląda to tak:
[Obrazek: arbistar1.jpg]
Po 2 miesiącach możemy w każdym momencie wypłacić swój depozyt.


RE: Arbistar 2.0 - kupuj taniej, sprzedaj drożej - wojtekmi12 - 12-04-2019 10:23

Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Są lepsze rozwiązania czy jednak warto spróbować? Dziennie 1% przy odpowiednim kapitale daje nam przez miesiąc fajne drobniaki