Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdBlast - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdBlast (/Temat-AdBlast-161990)



AdBlast - Kapitan7Bomba - 08-04-2019 10:21

Witam, nazywam się Adam Banasiak i mam dla Was program godny polecenia. Jest to sieć afiliacyjna zajmująca się reklamowaniem. Program, który polecam polega na partnerstwie z reklamodawcami, którzy płacą Nam za to, że ich reklama zostanie wyświetlona w programie, dlaczego akurat AdBlast? Ponieważ reklamy, które musimy obejrzeć są takie, że nie musimy nawet w nie klikać, a otrzymujemy prowizje! Przelatuje jedynie pasek, co zajmuje kilka sekund na reklamę, a wystarczy kliknąć ich 10 dziennie, aby pomnożyć swój kapitał. Po wystartowaniu z programem wystarczy wpłacić 10$, 50$ lub 100$ oraz nie trzeba posiadać konta walutowego, wystarczy wpłacić na start jakąś kwotę, klikać 10 reklam dziennie, czyli raz na 24 godziny i później możemy wypłacić pieniądze. Pieniądze program wypłaca w ciągu 1-3 dni roboczych, z czego warto założyć wirtualny portfel (ja mam na coinbase.com) i połączyć z kontem AdBlast, dużym plusem jest, że gdy wpłacimy na wirtualny portfel to nie musimy ich koniecznie wypłacać, możemy poczekać aż dana kryptowaluta wzrośnie i wypłacić więcej, jak wiadomo kryptowaluty mają duże wahania i osobiście polecam, gdy masz poduszkę finansową możesz poczekać aż Twoja kryptowaluta wzrośnie np. o 15% i oprócz prowizji z AdBlasta masz jeszcze dodatkowe pieniądze z portfela. Całość jest bardzo łatwa do zrobienia, jeśli czegoś nie wiesz napisz do mnie na facebook.com/chmuron94 a chętnie Ci pomogę jeśli będziesz na mojej liście, rejestrując się z mojego linku https://adblast.alternet.com/r/chmuron. Codziennie również wchodzę na e-mail, więc możecie pisać na [email protected].
Polecam i pozdrawiam, Adam Banasiak


RE: AdBlast - Majka - 08-04-2019 10:35

Kapitanie a regulamin czytałeś?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.