Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Febbit.com nowa gierka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Febbit.com nowa gierka! (/Temat-Febbit-com-nowa-gierka-161983)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 28-05-2019 20:59

Sprawdź moje tematy. Parę zabijaczy czasu tam jest. Sęk w tym że jak być góruje to zarobki spadają. Dlatego najlepiej byłoby żeby spadł poniżej 1k$ -Smile


RE: Febbit.com nowa gierka! - eseles - 30-05-2019 20:26

Poszlo z refa zobaczymy co z tego bedzie


Edit:
@[fusek]
Cos chyba za mocne te uprawnienia, ze az alerty od google przychodza

[Obrazek: Screenshot-Firefox-20190601-021120.png]

Chyba ktos sobie tworzy baze maili Jerk

Cytat:Odczytywanie niektórych informacji na Twoim koncie Google: oprócz podstawowych informacji o profilu niektóre strony i aplikacje mogą też prosić o uprawnienia do odczytywania danych na Twoim koncie i ich kopiowania. Mogą to być Kontakty, Zdjęcia, playlisty w YouTube itp.



RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 23-06-2019 19:23

U mnie wszystko spoko,
stronka dalej wyplacalna


RE: Febbit.com nowa gierka! - patryk6176 - 02-08-2019 09:40

Witam i jak tam wam idzie zbieranie $$?


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 02-08-2019 17:23

(02-08-2019 09:40)patryk6176 napisał(a):  Witam i jak tam wam idzie zbieranie $$?

Po mało. Jak to przy górkach i faucetach Wink


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 31-08-2019 18:32

Gierka dalej wypłacaln. Ciągle wyplatki są instant


RE: Febbit.com nowa gierka! - pawelyoy - 07-09-2019 18:56

Słabo coś.... Klikając Vlw jeden kranik można w kilka sekund zarobić więcej niż przez pół dnia w tej gierce


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 08-09-2019 15:13

(07-09-2019 18:56)pawelyoy napisał(a):  Słabo coś.... Klikając Vlw jeden kranik można w kilka sekund zarobić więcej niż przez pół dnia w tej gierce

Hmm to pokaż taki kranik. Tu wchodzisz raz na parę godzin. Nie masz captcha i nie musisz siedzieć non stop.
Grosik do grosza i coś zawsze wpsdnie


RE: Febbit.com nowa gierka! - pawelyoy - 08-09-2019 18:55

(08-09-2019 15:13)fusek napisał(a):  
(07-09-2019 18:56)pawelyoy napisał(a):  Słabo coś.... Klikając Vlw jeden kranik można w kilka sekund zarobić więcej niż przez pół dnia w tej gierce

Hmm to pokaż taki kranik. Tu wchodzisz raz na parę godzin. Nie masz captcha i nie musisz siedzieć non stop.
Grosik do grosza i coś zawsze wpsdnie

Serio chcę ci się logować raz na parę godzin po to by zarobić 5 staoshi ? Pomijam próg wypłaty... To wolę wpłacić do mintosa 200 zł i raz na miesiąc sobie przypomnieć o reinwestycji. I uwierz mi zarobię więcej nic nie robiąc a obecnie mam już tam ponad 5 tyś czyli 40zl/mc realnego zarobku bez bawienia się w jakieś kraniki, faucety,wallety


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 08-09-2019 19:01

(08-09-2019 18:55)pawelyoy napisał(a):  
(08-09-2019 15:13)fusek napisał(a):  
(07-09-2019 18:56)pawelyoy napisał(a):  Słabo coś.... Klikając Vlw jeden kranik można w kilka sekund zarobić więcej niż przez pół dnia w tej gierce

Hmm to pokaż taki kranik. Tu wchodzisz raz na parę godzin. Nie masz captcha i nie musisz siedzieć non stop.
Grosik do grosza i coś zawsze wpsdnie

Serio chcę ci się logować raz na parę godzin po to by zarobić 5 staoshi ? Pomijam próg wypłaty... To wolę wpłacić do mintosa 200 zł i raz na miesiąc sobie przypomnieć o reinwestycji. I uwierz mi zarobię więcej nic nie robiąc a obecnie mam już tam ponad 5 tyś czyli 40zl/mc realnego zarobku bez bawienia się w jakieś kraniki, faucety,wallety
serio
a niech ta Twoja inwestycja okaze sie nie wyplacalna - w sensie jeden z pozyczkobiorcow niech
przestanie splacac - a bedziesz mial goraco - tak wiem, pozyczki sa ubezpieczone itp XD

szczerze to w takich grach nie klika sie dla zarobku, a raczej dla zabicia czasu.
Napisales o kranikach w ktorych mozna zarobic wiecej - a teraz piszesz o mintos, po co ten spam?