Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Febbit.com nowa gierka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Febbit.com nowa gierka! (/Temat-Febbit-com-nowa-gierka-161983)

Strony: 1 2 3 4 5


Febbit.com nowa gierka! - fusek - 07-04-2019 17:18

Przedstawiam nową wypłacalną grę do zbierania satoshiWink
Gra bardzo intuicyjna, zakładamy konto na nasze konto gmail/google+
Zbieramy nasz urobek klikając w Collect (po odczekaniu 15 sek) otrzymujemy to co wykopaliśmy.
[Obrazek: Clipboard021.jpg]

Wchodzimy w koszyk w którym to co jakiś czas (w raz ze zmianą naszego poziomu - w raz z rozwojem konta otrzymujemy nowe procesory)
Procesory dzięki, którym będziemy zbierali Credits (wirtualna walute Febbit) i satoshi.
[Obrazek: kosz.jpg]

Po otwarciu koszyka, musimy otworzyć nasz zdobyty wcześniej prezent i zainstalować nowo zdobyty procesorWink
Nastepnie przechodzimy do naszego magazynka (https://febbit.com/inventory)
w którym to podnosimy level naszych procesorów lub je wylaczamy. (magazyn jest ograniczony do 9 miejsc) Wiec niewarto wszystkich procesorow od razu podnosic
Procesory maja rozne kolory, poki co mam:

zielony (maks upgrade 20 lvl)
jasny niebieski (maks upgrade 40 lvl)
niebieski (maks upgrade 60 lvl)
zolty (maks upgrade 100 lvl)

W zakladce https://febbit.com/shop
mozemy dokonac zakupu Credytow, powiekszenia magazynku, nowych procesorow itp za walute zdobyta w grze.

Wyplaty po osiagnieciu minimum 1000 satoshi zlecamy w profilu
https://febbit.com/profile (natychmiastowa na faucethub)

Poziomy poleconych:
10%
3%
1%

Reffek Smile)

Bez reffka


Dowod wyplaty (moj) - natychmiastowa wyplata:


[Obrazek: febbi.jpg]


RE: Febbit.com nowa gierka! - Gravity - 07-04-2019 23:58

Wszystko spoko , mam tam już 50 lvl ale jak dla Ciebie to jaki polecasz set wszystkich urządzeń tak żeby zbierać w miarę wydajnie ?


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 08-04-2019 12:51

Awtymsie nie zagłębiałem xd
Bardziej skupiam się na kolorach i upgraduje te co mają możliwość większego rozwoju levelu


RE: Febbit.com nowa gierka! - DonHeros - 17-04-2019 06:10

Da się na tym wyciągnąć chociaż złotówkę dziennie ? Big Grin


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 17-04-2019 18:50

Pewnie sie da - jak sie ma level 1500 Big Grin

takie gry sa po to zeby zabic czas na komorce - bedac np w pracyBig Grin a nie zeby zbic majatek


kolejna wyplata - instant Big Grin


RE: Febbit.com nowa gierka! - Ewcia6000 - 17-04-2019 18:53

zapisana z refa Smile


RE: Febbit.com nowa gierka! - creative7 - 22-04-2019 08:19

102 Lvl i nie udaje się jeszcze osiągnąć 10 sat/h Big Grin Trochę słabo to wygląda..


RE: Febbit.com nowa gierka! - fusek - 22-04-2019 12:11

(22-04-2019 08:19)creative7 napisał(a):  102 Lvl i nie udaje się jeszcze osiągnąć 10 sat/h Big Grin Trochę słabo to wygląda..

Wygląda jak wygląda ale jak wciąga xd.

Niby coś jest o wydobywaniu satoshi napisane ale jak to ma się w rzeczywistości. Czym więcej nowych użytkowników tym mniej dla nas? Tak to rozumiem..


[Obrazek: Screenshot-2019-04-22-13-13-38.png]


RE: Febbit.com nowa gierka! - Gravity - 22-04-2019 16:00

(22-04-2019 08:19)creative7 napisał(a):  102 Lvl i nie udaje się jeszcze osiągnąć 10 sat/h Big Grin Trochę słabo to wygląda..

Ja dostaję 13 satoshi na godzinę przy 63 poziomie. Wystarczy mieć wyższy user score.Obecnie mam 217% a maksymalnie można mieć na 1h co najmniej 20.Żeby nabijać ten user score wystarczy robić wyszukiwania w google , rozwiązywać recaptche i pozostawiać stronę otwartą


RE: Febbit.com nowa gierka! - creative7 - 23-04-2019 16:02

A to ciekawe bo ja mam user score 222% i dostaję mniej niż Ty. Pewnie kwestia procesorów. Mogę zobaczyć jak to u Ciebie wygląda?