Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boty Telegram - czyli jak dorobić $ poświęcając minutę tygodniowo! (Bez inwestycji) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Boty Telegram - czyli jak dorobić $ poświęcając minutę tygodniowo! (Bez inwestycji) (/Temat-Boty-Telegram-czyli-jak-dorobic-poswiecajac-minute-tygodniowo-Bez-inwestycji-161965)



Boty Telegram - czyli jak dorobić $ poświęcając minutę tygodniowo! (Bez inwestycji) - bartqqq - 06-04-2019 17:00

Witam Smile

Chciałbym przedstawić Wam pasywną metodę zdobywania zaskórniaków np. na lody Lol (swoją drogą to pogoda już na to pozwala :huhSmile!

Tak jak w temacie, niedawno "odkryłem" parę fajnie działających botów na Telegramie.

Ktoś może natychmiastowo stwierdzić, że to strata czasu, bo i tak prędzej czy później zostaną zamknięte, a zarobione/zainwestowane pieniądze pójdą w *****. Według mnie to 100% prawda, aczkolwiek zawsze można spróbować bez wkładu finansowego cokolwiek z nich wycisnąć , a minuta tygodniowo to naprawdę niewiele.

Do rzeczy:

Do działania będzie nam potrzebne konto na telegramie i sama apka telegram (Może być zarówno Windows jak i android, choć android jest znacznie mniej wygodny)

Działanie samych botów jest praktycznie identyczne, polega ono na kupnie (każdy dostaje walutę przynajmniej na 1 na start) zwierzaków, piratów, dinozaurów (facepalm), które "wydobywają" określoną ilość diamentów na godzinę, a te z kolei możemy wymienić na worki z pieniędzmi (100 diamentów - 1 worek) , które można wypłacić w postaci kryptowalut lub kupić kolejnych "pracowników" (stosunek przy wymianie podzielony 70/30% co oznacza, że wymieniając 1000 diamentów, otrzymamy 700 przeznaczonych do kupna pracowników i 300 (3 worki) przeznaczonych do wypłaty.

No i tak w kółko, kupujemy, czekamy, kupujemy dalej lub wypłacamy. Nie robimy nic wiecej oprócz kupowania pracowników, nie trzeba ich odnawiać itd.

Dokładne opisy botów, wady i zalety, progi wypłaty, porady :

1. Dino Park Game

LINK CZYSTY: https://t.me/DinoParkBot?

Wypłata minimum: 0.002 BTC (Portfel crypto)

Za pierwszego pracownika na miesiąc (kalkulacja, 5 minut wystarczy, aby kupić pierwszego pracownika i po miesiącu odebrać i wypłacić): 5,50 zł

2. Pirate Bay

LINK CZYSTY: https://t.me/pirate_bay_game_bot

Wypłata minimum: 0.002 BTC (Payeer)
-Daily bonus
-Możliwość wykonywania ankiet itd za dodatkową walutę

W tym konkretnym występuje troszkę inny system i nie za bardzo wiem jak do niego podchodzić (sam dopiero zacząłem korzystać), warto samemu "powęszyć".

3. CashZooBot

LINK CZYSTY: http://t.me/cashzoobot

Wypłata minimum: 0.003 BTC (Payeer)
-Daily bonus
-Możliwość wykonywania ankiet itd za dodatkową walutę

Za pierwszego pracownika na miesiąc (kalkulacja, 5 minut wystarczy, aby kupić pierwszego pracownika i po miesiącu odebrać i wypłacić): 2,76$


Oczywiście w każdym można inwestować jeśli chce się zacząć z przytupem (ale nie polecam tego, bo w każdym momencie mogą sie zawinąć, patrz ^)

Z żadnego jeszcze nie wypłacałem, ale one same istnieją dość długo więc w 99,99% są wypłacalne! (Wstawię dowody w razie osiągnięcia progu)

Mój pierwszy post, liczę na podejście na luzie i dzięki za ewentualne refy (:heartSmile, w razie niejasności i ewentualnych poprawek walić pv, będe aktualizował, wszystkim poleconym udzielę wsparcia też pv!


RE: Boty Telegram - czyli jak dorobić $ poświęcając minutę tygodniowo! (Bez inwestycji) - Dazah - 18-04-2019 20:14

Zapomniałeś dodać że aby wypłacić trzeba mieć payments pointy, żeby je mieć trzeba zrobić depozyt na określoną sumę. Z tego co wiem nie da się ich w inny sposób zdobyć, chyba że po 1 depozycie zainwestujesz w vip opcje. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie mojej wypowiedzi. Pozdrawiam.
PS: Wypowiedz dotyczy CashZoobot.


RE: Boty Telegram - czyli jak dorobić $ poświęcając minutę tygodniowo! (Bez inwestycji) - bartqqq - 18-04-2019 20:26

Będąc szczerym to sam zastanawiałem się nad ich przeznaczeniem, ale jakiegokolwiek regulaminu itd. próżno u nich szukać. Wielce prawdopodobne, że masz rację. Dzięki za poprawke.


Boty Telegram - czyli jak dorobić $ poświęcając minutę tygodniowo! (Bez inwestycji) - Vasaki - 05-04-2021 16:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.