Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań o program partnerski Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kilka pytań o program partnerski Aliexpress (/Temat-Kilka-pytan-o-program-partnerski-Aliexpress-161958)



Kilka pytań o program partnerski Aliexpress - Soplica - 06-04-2019 14:05

Witam, mam kilka pytań o program partnerski Aliexpress. Oto one:

1. Czy mogę sobie tak po prostu w grupie wrzucać te linki czy muszę mieć jakąś stronę/fanpage?
2. Korzystam z epn.bz || Na jednej stronie wyczytałem, żeby linki generować przez affiliate link, a na jednej że w zakładce deep link. To jak w końcu?
3. Czy jak odbiorca wejdzie w link danego produktu, a kupi inny to też zaliczy mi prowizję?
4. Czy odbiorca jest mój dopóki nie usunie ciasteczek? - Powiedzmy wszedł na mój link 15 dni temu, ale dopiero dzisiaj zdecydował się coś kupić to czy mi go zaliczy?


RE: Kilka pytań o program partnerski Aliexpress - MyLead.pl - 06-04-2019 15:11

Cześć @[Soplica],
pozwól, że odpowiemy na Twoje pytania w oparciu o program partnerski Aliexpress, który dostępny jest na MyLead. Znajdziesz go TUTAJ.

1. Kampania nie posiada w restrykcjach informacji o zakazie ruchu z wykorzystaniem social mediów, stąd tak - możesz w tym celu wykorzystać Facebook.com.
2. Deeplinkowanie to przekierowanie użytkownika bezpośrednio na podstronę danego produktu. Możesz promować program partnerski zarówno kierując użytkownika na stronę główną, jak i sugerować mu konkretny przedmiot - system promocji zależy od Ciebie.
3. Tak, wynagrodzenie przyznawane jest za sprzedaż ze wszystkich kategorii, chociaż są kategorie, w których uzyskasz większy procent wynagrodzenia, niż w innych.
4. Ciasteczka mają 3 dni żywotności, co oznacza, że jeśli klient wróci do sklepu w czasie ważności ciacha, to i tak jest to uznawane za Twoją zasługę i przyznawany jest Ci zysk.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.