Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona (/Temat-Forex-gielda-nieruchomosci-droga-do-miliona-161946)



Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Surimi - 05-04-2019 20:00

-----


RE: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Zaperr44 - 05-04-2019 20:57

Gratuluję i życzę powodzenia, mam nadzieję że nie wyzerujesz się jak praktycznie każdy kto zakładał dziennik tutaj o forexie Tongue


RE: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Obamakiller - 05-04-2019 21:32

ładny wynik Smile jakiej strategii używasz i jak wygląda u ciebie mmm jeśli to nie sekret


RE: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Surimi - 06-04-2019 08:53

-----


RE: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Surimi - 09-04-2019 13:09

----


RE: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Makabrycy - 09-04-2019 15:48

w kwesti jedzeniowej proponuje zapoznac sie z dietą/ stylem zycia pleo i lub diete ketogeniczna Smile


RE: Forex, giełda, nieruchomości - droga do miliona - Zaperr44 - 09-04-2019 22:11

(09-04-2019 13:09)Surimi napisał(a):  Witam Smile

Wszystko u mnie dobrze, konta nie wyzerowałem Jerk2 Miałem bardzo pracowity czas ostatnio, znalazłem fajne mieszkanie za dobrą cenę w dobrej lokalizacji i rozmawiałem z właścicielem czy wszystko jest uregulowane, jak sprawa z garażem podziemnym itp.
Wczoraj otworzyłem kilka pozycji. Jedna straciła, reszta zarobiona. Zmienność na parach z funtem przez Brexit jest duża, a mi to bardzo odpowiada Jerk2


[Obrazek: zs-2.png]


Zarobione na tym koncie około 10000 zł, odkąd zacząłem prowadzić dziennik.

Pozdrawiam

PS Czy zna ktoś dobrego dietetyka, który ułoży jakąś dietę, albo katering jedzeniowy? Cel to trochę schudnąć Tongue

Z jakim depozytem startowałeś na tym koncie?