Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dołączenie do grupy jako strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dołączenie do grupy jako strona (/Temat-Dolaczenie-do-grupy-jako-strona-161934)



Dołączenie do grupy jako strona - Soplica - 05-04-2019 09:49

Witam, wiem że od jakiegoś czasu można dołączyć do niektórych grup jako strona, ale niestety kiedy wyświetla mi się zakładka jaką grupą chcę dołączyć to jest do wybrania tylko kilka moich stron, a pozostałe nie mają możliwości dołączenia Sad

Jakieś rady?


Dołączenie do grupy jako strona - patrolpxd - 05-04-2019 09:52

Na zdrowy rozum - problem z kategorią fp. Możliwe że nie wszystkie kategorie fp mają taką możliwość.
Jednak jest to tylko moje przypuszczenie, nie testowałem tego

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Dołączenie do grupy jako strona - Soplica - 05-04-2019 10:13

(05-04-2019 09:52)patrolpxd napisał(a):  Na zdrowy rozum - problem z kategorią fp. Możliwe że nie wszystkie kategorie fp mają taką możliwość.
Jednak jest to tylko moje przypuszczenie, nie testowałem tego

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Też tak myślałem, ale tymi stronami którymi mogę dołączyć są na nich różne kategorie.


RE: Dołączenie do grupy jako strona - AngelikaG - 09-04-2019 10:08

A wszystkie strony które masz, są przypięte do Twojego konta reklamowego i jesteś ich administratorem, a nie np. do menedżera firmy?


RE: Dołączenie do grupy jako strona - sasiad - 23-06-2019 10:31

Czesc,

mam podobny problem.

W jaki sposób można dołączyć do grup jako fanpage/strona? Posiadam dwie strony w których jestem administratorem: X oraz Y.
X - strona mojego składu od 2015, trochę ma lajków, zdjęć itp.
Y - nowa stronka, stworzona dzisiaj.

Mogę dołączyć do różnych grup na FB jako:
- mój prywatny profil
- strona X

Natomiast nie mogę dołączyć jako Y.

Z jakiego powodu? 

Dzięki za pomoc Wink 


RE: Dołączenie do grupy jako strona - AngelikaG - 25-06-2019 09:05

Miałam ten sam problem co Wy - musicie zaczekać Wink Facebook dał możliwość dołączenia jako strona jeszcze nie wszystkim stronom Smile
U mnie ta opcja pojawiła się jakieś dwa tygodnie temu, podczas gdy niektórzy mają ta możliwość już od kilku miesięcy...

Lub jeśli np macie menedżera firmy i to firma jest administratorem strony to chyba też nie da się dołączyć do żadnej z grup jako strona (tak mi się wydaje, niepotwierdzone info)