Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500+ w miesiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 500+ w miesiąc. (/Temat-500-w-miesiac-161923)



500+ w miesiąc. - Nowii01 - 03-04-2019 21:08

Witam wszystkich forumowiczów! Na samym wstępie wypada się przedstawić a więc mam na imię Bartek mam 17 lat i jestem z okolic Poznania.

W jakim celu założyłem to konto?
Myślę że w tym co większość Tongue Na cel postawiłem sobie żeby do 18 (14 września) wyrobić conajmniej 500 zł na miesiąc.
Co poczyniłem w tym kroku?
-postanowiłem sobie "zorganizować" dzień
-ograniczyć wydatki żeby wiązać koniec z końcem Tongue
-znaleźć serwisy zarobkowe które nie wymagają inwestycji

W czym obecnie działam?
Mypay.pl
1.94zł
http://www.askgfk.pl
125pkt/789pkt (ograniczenie wydatku 50zł na doładowanie)
opinie.pl
600pkt
mobrog.pl
Brak zarobku

Jeśli znacie jakieś ciekawe serwisy to zapraszam z refami na priv... Do jutra!


RE: 500+ w miesiąc. - rachman - 03-04-2019 21:51

Ambitnie, powodzenia Smile


RE: 500+ w miesiąc. - eseles - 03-04-2019 22:21

Powodzenia, troche mylacy tytul tematu. Bardziej adekwatne bylo by "Plan 500+ miesiecznie do konca wakacji" czy cos w ten desen, bo tak to wyglada jakbys do konca kwietnia mial 500zl zarobic (tego Ci zycze Tongue).


RE: 500+ w miesiąc. - dazy19 - 04-04-2019 10:41

Powodzenia Smile jak najbardziej bardzo mozliwy plan do wykonania Smile tylko kolego potraktuj ankiety jako dodatkowe zajecie a jako glowny zarobek programy partnerskie badz platnosci sms/dcb lub ppi gdyz to jest zarobek dlugoterminowy w sensie robisz raz a czerpiesz zyski przez dluzszy czas


RE: 500+ w miesiąc. - Czaq - 04-04-2019 17:23

Powodzenia Wink
Pomyśl też o zarobkach które wymienił dazy19. Zarobek w programach partnerskich jest dużo bardziej przyszłościowy i stabilny.


RE: 500+ w miesiąc. - Surimi - 04-04-2019 18:44

Powodzenia, jesteś młody więc im wcześniej zaczniesz tym lepiej Smile


RE: 500+ w miesiąc. - skylones - 04-04-2019 19:20

Hej. Na sam początek polecam ci wybrać sieci afiliacyjne, ponieważ tam łącząc chęci z ciężką pracą możesz osiągnąć całkiem niezłe wyniki. Oczywiście na samym początku te wyniki nie będą zbyt duże, lecz jak będziesz wytrwały i pracowity to powinny się one zwiększyć. Jeśli chciałbyś się bardziej dowiedzieć co i jak - zapraszam na priv.


RE: 500+ w miesiąc. - Nowii01 - 04-04-2019 22:11

Podsumowanie dnia:
Szczerze mówiąc dzisiaj nie zrobiłem kompletnie nic poza ankietą na opinie.pl, postanowiłem również że jutro zacznę rejestrować się na serwisach z ankietami podesłanymi przez innych, rozejrzałem się trochę po forum i myślę że póki co przez najbliższe dwa miesiące zebraną kwotę zainwestuje plus dołożę coś z wypłaty z praktyk. Chciałbym podziękować wszystkim komentującym i tym co pisali na priv wasze rady wezmę do siebie i przeznacze kilka godzin w weekend na ogarniecie różnych tematów.

Mypay.pl
2.02zł
http://www.askgfk.pl
125pkt/789pkt (ograniczenie wydatku 50zł na doładowanie)
opinie.pl
1400pkt
mobrog.pl
Brak zarobku


RE: 500+ w miesiąc. - qwertybsk - 13-04-2019 23:57

Powodzenia i wytrwałości