Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zarabianie na stronie? (/Temat-zarabianie-na-stronie-161922)



zarabianie na stronie? - limeq - 03-04-2019 19:12

Siemka ,mam pytanie bo ogólnie troche ogarniam tworzenie stron internetowych ,teraz moje pytanie brzmi w którym kierunku iść żeby na nich zarabiać? Programy partnerskie typu mylead odpadają bo wolałbym coś "czystego" jako forme zarobku. Adsense? I jak to jest z zarabianiem jak np zrobię stronę internetową o czymś nie swoim np . strone poświęconą fortnite to co z prawami autorskimi do zdjęć z tej gry itd itp ? Pomóżcie pls bo sie gubię troche. Mam nadzieję że da się zrozumieć co mam na myśli Big Grin Pozdro


RE: zarabianie na stronie? - rachman - 03-04-2019 19:17

Cytat:co z prawami autorskimi do zdjęć z tej gry itd
Czego nie rozumiesz w prawach autorskich? Albo je masz albo nie. Możesz mieć też zgodę na wykorzystanie, licencję, materiały od pośrednika który ma zgodę itd. Sam jak sobie weźmiesz to możesz się uprosić o bubę.


RE: zarabianie na stronie? - kusiek - 04-04-2019 16:23

Jest sporo forów o grach np, o fortnite i większość się nie pyta o prawa autorskie do zdjęć gry, nwm czy to legalne czy nie. A co do zarobków to na takiej stronie polecam Adsense


RE: zarabianie na stronie? - Czaq - 04-04-2019 17:25

Cytat:wolałbym coś "czystego" jako forme zarobku. Adsense?
Jak dla mnie to właśnie AdSense w porównaniu do afiliacji jest dosłownie cięciem naszych możliwości finansowych.
Przemyśl kwestię wykorzystania programów partnerskich działających real content i to w formie zapewniającej klientowi to czego szuka.


RE: zarabianie na stronie? - Snaggy - 04-04-2019 23:54

(04-04-2019 17:25)Czaq napisał(a):  
Cytat:wolałbym coś "czystego" jako forme zarobku. Adsense?
Jak dla mnie to właśnie AdSense w porównaniu do afiliacji jest dosłownie cięciem naszych możliwości finansowych.
Przemyśl kwestię wykorzystania programów partnerskich działających real content i to w formie zapewniającej klientowi to czego szuka.
Tu się zgodzę w 100%. Może warto również zainteresować się stworzeniem własnego produktu.



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka