Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill- Parę pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Skrill- Parę pytań (/Temat-Skrill-Pare-pytan-161914)



Skrill- Parę pytań - mcmaks - 03-04-2019 11:21

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi na pare pytań odnośnie skrilla ?

Potrzebuje podpiąć jakiś system płatności pod sklep (system shopify) -( nie nie jest to sklep na Polskę ).

Wiem że shopify ma możliwość integracji ze skrillem BUSINESS lecz nie mam firmy założonej więc nachodzą mi się pytania :

1. Muszę mieć założoną firmę aby korzystać ze skrill Bussiness czy nic się nie stanie jak wpiszę byle co?
2. Jaki jest koszt korzystania ze skrilla?
3. Jak wygląda wypłata pieniędzy?
4 Ogólnie warto wejść w skrill czy polecacie jakieś inne systemy?


RE: Skrill- Parę pytań - dominikstawniak - 03-04-2019 11:25

Niedawno wypłacałem ze Skrilla ponad 20 zł za przelew mi ściągnęli, także niekorzystnie. Wpłaty darmowe, przelewy skrill na skrill też darmowe. Zdecydowanie korzystniej wychodzi PayPal. Pozdrawiam.


RE: Skrill- Parę pytań - zosiasamosia80 - 03-04-2019 13:18

Przelew Skrill do Skrill jest płatny 1.45%.


RE: Skrill- Parę pytań - mcmaks - 04-04-2019 09:45

Bardziej mi chodzi o wypłatę na konto, Zależy mi na jakiejś zagranicznej płatności gdzie będzie wygodnie zapłacić za produkt.


RE: Skrill- Parę pytań - twardy - 04-04-2019 09:59

Mozesz wyrobic karte do skrilla i normalnie nia placic.


RE: Skrill- Parę pytań - kotek34 - 15-06-2019 13:09

1. Muszę mieć założoną firmę aby korzystać ze skrill Bussiness czy nic się nie stanie jak wpiszę byle co?
2. Jaki jest koszt korzystania ze skrilla?
3. Jak wygląda wypłata pieniędzy?
4 Ogólnie warto wejść w skrill czy polecacie jakieś inne systemy?

1. Musisz miec inaczej nie zintegrujesz konta z platforma. Skrill robi osobna weryfikacje dla kont firmowych, trzeba przeslac im faktury za towar itd. Zwyklego konta Skrill nie podepniesz
2. Zalezy od branzy, przesylaja szczegolowy cennik w zaleznosci od rodzaju biznesu ktorym bys sie chcial zajmowac.
3. Wyplaty na konto bankowe
4. Oprocz Skrill z platnosci miedzynarodwoych jest jeszcze Trustly, aczkolwiek Skrill moze miec rowniez w sobie zawarta bramke platnicza z Trustly, wiec wydaje sie ze od nich mialbys takie 2w1. Tak czy inaczej musisz miec dzialalnosc gospodarcza.