Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SALON VR co myslicie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: SALON VR co myslicie (/Temat-SALON-VR-co-myslicie-161913)



SALON VR co myslicie - Serkownik - 03-04-2019 10:54

Witam
Co myślicie o własnym salonie wirtualnej rzeczywistości ?
jakieś doświadczenia?
miasto do 30 tys mieszkańców w okolicy żadnego salonu nie ma trzeba jakieś 50-60 km jechać do najbliższego
Domyślam się że koszta mogą być wysokie
czynsz do 1000 zl za lokal 30-40 km


RE: SALON VR co myslicie - Zły_Szeląg - 03-04-2019 11:06

U mnie w mieście około 100 tys mieszkańców były 2 takie salony, ale oba już zamknięte Big Grin Sam byłem raz z ciekawości, ale jest to po prostu kiepskie i nudne moim zdaniem Big Grin

Więc według mnie nie spodziewaj się kokosów


RE: SALON VR co myslicie - PremAccHack - 03-04-2019 11:08

Ja bym bardziej proponował zrobić bar z alko szybkimi posiłkami i tam transmitować mecze kupić jakiegoś XBOXa + gry i interes się kreci. Młodziesz lubi takie coś.


RE: SALON VR co myslicie - Serkownik - 03-04-2019 11:19

to miasto powiatowe
ze wsi przyjeżdżają do nas do szkol Big Grin
w okolicy centrum 2 podstawowki, i ze 3-4 szkoly srednie
rozeznania nie robilem ale jak patrze cenniki ze 15 minut -30 zl
to wystarcza 3-5 osob na dzien i juz ta srednia sie wyrobi
dochodza weekendy gdzie wiecej osob moze przyjsc jeszcze

@PremAccHack
Shot bary jest jeden drink barow ciut wiecej
a takie bary typowe gdzie mozna obejrzec mecz zjesc obiad normalny to tego sporo czy tam pizze albo kebsa bo tego to juz w ogole na co drugiej ulicy


RE: SALON VR co myslicie - Czaq - 04-04-2019 17:29

Pomysł bardzo ciekawy. Nie ma sensu ograniczać się do jedynie VR ale stworzyć miejsce dla graczy/użytkowników którzy mają ochotę odpocząć, zrelaksować się ale i częściowo porywalizować Wink
Czynsz 1000zł do którego musisz naliczyć dodatkowe opłaty + koszta prowadzenia DG. Jeśli masz pomysł na reklamę oraz dotarcie do ludzi chętnych - jak najbardziej podoba mi się to i uważam, że może być opłacalne Wink


RE: SALON VR co myslicie - Fricooo - 04-04-2019 20:56

W okolicy rowniez mam takie miejsce ale święci obo pustkami. Tak jak napisalem ceny sa spore, kalkulacja moze i wychodzi okej, ale tutaj jest to najczesciej zabawa na 1-2 razy. Kazdy idzie z ciekawosci, ale na dluzsza mete nie ma to zadnego przylozenia. Kto ci zaplaci 100zl za godzine i co bedzie robil. Jakby do tego dorzucic stoly do bilarda, jakies inne bajery to czemu nie


RE: SALON VR co myslicie - matiii333 - 14-04-2019 09:00

Pomysł dobry, ale raczej w większym mieście Wink