Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage problem z zablokowaną domeną. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage problem z zablokowaną domeną. (/Temat-Fanpage-problem-z-zablokowana-domena-161907)

Strony: 1 2


Fanpage problem z zablokowaną domeną. - buba_483 - 02-04-2019 20:03

Witam. Na początku marca zmagałem się z problem wręcz zerowych zasięgów posta, problem można powiedzieć sam znikł no i prawie do końca marca wstawiałem linki do swojej strony. Zasięgi super, zarobki z adsense zadowalające i nagle końcem miesiąca pojawił się problem. Zaczęło się od znikających postów nie ważne czy to był link czy obrazek, post potrafił sam zniknąć a dodany za drugim razem został na tablicy fp. Od wczoraj sprawdzam wszystko, dodałem po jednym poście na każdym fp zwykły mem, myśle naprawiło się i cyk wyskoczył komunikat, że post narusza standardy społecznościowe FB. Ponowiłem znów ten sam obrazek i na kilku fanpage on został a na innych znów problem z standardami, w końcu dla testu dodałem zwykłe białe tło no i jak się okazało fb też to nie pasowało, naruszenie standardów Big Grin Dziś o dziwo normalnie dodaje memy, wyskoczyło tylko raz naruszenie standardów, więc myślę zacznę dodawać linki do mojej strony z memami. Wstawiłem na fanpage odnośnik do mojej strony, wszystko jak kiedyś super działa, za 2 godziny dodaje drugi odnośnik do mojej strony oczywiście też super, ale do czasu Big Grin Domena nagle została zablokowana... Zdjęcia dodają sie za to teraz normalnie, a domena zablokowana. Ktoś z was miał może podobne problemy i czy jest szansa, że odblokują domenę? Dodam, że domeną postowałem około 4 miesięcy i nigdy nie było problemu z blokadą.


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - mikiniki - 12-04-2019 04:52

Przez takie wyskakujące komunikaty o naruszeniu standardów, mogą zablokować / ograniczyć stronę, także raczej nie dodawaj pochopnie postów po usunięciu, próbuj z kilku kont dodawać ( dodaj inne osoby jako administratorów / redaktorów ) Co do domeny to miałem kilka razy że się " sama " odblokowała. Jak nie to rejestrujesz nową i po problemie Smile


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - domi11997 - 12-04-2019 13:54

Zgadzam sie z w/w opinia dot. odbanowania domeny. Po jakims czasie...


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - buba_483 - 12-04-2019 15:20

Dzięki Panowie za odpowiedź. Pisałem do FB na chat i w sumie dopiero 3 konsultant załatwił sprawę gdzie domena na drugi dzień była już odblokowana.


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - Apps - 12-04-2019 16:14

(12-04-2019 15:20)buba_483 napisał(a):  Dzięki Panowie za odpowiedź. Pisałem do FB na chat i w sumie dopiero 3 konsultant załatwił sprawę gdzie domena na drugi dzień była już odblokowana.

A gdzie ten Chat, na który pisałeś ?


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - Hopekk94 - 12-04-2019 17:51

No przydalo by sie info bo nieraz potrzebowalem


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - buba_483 - 13-04-2019 06:59

(12-04-2019 16:14)Apps napisał(a):  
(12-04-2019 15:20)buba_483 napisał(a):  Dzięki Panowie za odpowiedź. Pisałem do FB na chat i w sumie dopiero 3 konsultant załatwił sprawę gdzie domena na drugi dzień była już odblokowana.

A gdzie ten Chat, na który pisałeś ?

Czat pod tym linkiem jest: https://www.facebook.com/business/resources
Tylko dodam, że nie na każdym koncie reklamowym mam tą opcję, chyba musi być osiągnięty jakiś limit wydatków na reklamy. Te konta, które mają wydane np po 20 zł na reklamy nie mają tej opcji.


[Obrazek: 1.jpg]


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - matiii333 - 14-04-2019 19:19

Dzięki, tego szukalem. Bo miałem ten sam probolem. FB zablokował stronę bez zadnego powodu.


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - Apps - 14-04-2019 19:27

Czat pod tym linkiem jest: https://www.facebook.com/business/resources
Tylko dodam, że nie na każdym koncie reklamowym mam tą opcję, chyba musi być osiągnięty jakiś limit wydatków na reklamy. Te konta, które mają wydane np po 20 zł na reklamy nie mają tej opcji.


[Obrazek: 1.jpg]
[/quote]

Dzięki, myślałem, że coś nowego wprowadzili :-)


RE: Fanpage problem z zablokowaną domeną. - Panco122 - 26-04-2019 20:54

Mam ten sam problem z domeną. Nie wiedzieć czemu nagle zaczęła naruszać standardy społeczności i została zbanowana. Jest to o tyle kłopotliwe, że wszystkie profile, wszystkie media były tworzone właśnie pod tę domenę ;/