Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska TVONLINE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polska TVONLINE (/Temat-Polska-TVONLINE-161906)

Strony: 1 2 3


Polska TVONLINE - larry1976 - 02-04-2019 19:05

[Obrazek: 750x100.jpg]

Zapraszamy do naszej TV-ONLINE
Do wyboru mamy 3 pakiety. Pakiet MINI za 4zł z 7 kanałami, pakiet STANDART za 6zł z 14 kanałami oraz polecany kanał PREMIUM za 10zł z 86 kanałami.


Pakiet PREMIUM
Od momentu Rejestracji każdy otrzymuje Pakiet PREMIUM na 24h za darmo.


[Obrazek: 468x60.jpg]

Do tego oferujemy system polecania serwisu, każdy na swoim koncie w zakładce POLECAJ ma unikalny link do promocji, wysokości 10% Za każdy pakiet zakupiony przez poleconego.

Za każdy pakiet zakupiony przez poleconego, otrzymujemy kwotę 10% za którą możemy zakupic nowy pakiet tv lub wypłacenia zgromadzonej kwoty z poleconych na polskie konto bankowe lub PayPal

http://WWW.TVONLINE.WEB4U2.PL


RE: Polska TVONLINE - Elton - 02-04-2019 19:16

Dobre.
STANDART Jerk2
Strona niezabezpieczona,dziurawa jak szwajcarski ser. Poważnie ma tam zostawić jakiekolwiek dane? już nie mówiąc o płatności?
Co to za domena/subdomena? nie stać cię na normalny adres? Tylko ładujesz serwis w swojej domenie? Domena 10zł,i trzymasz sobie ja na swoim hostingu...


RE: Polska TVONLINE - myszula - 02-04-2019 20:42

(02-04-2019 19:16)Elton napisał(a):  Dobre.
STANDART Jerk2
Strona niezabezpieczona,dziurawa jak szwajcarski ser. Poważnie ma tam zostawić jakiekolwiek dane? już nie mówiąc o płatności?
Co to za domena/subdomena? nie stać cię na normalny adres? Tylko ładujesz serwis w swojej domenie? Domena 10zł,i trzymasz sobie ja na swoim hostingu...

Racja!
Zwłaszcza,ze usługa nie jest legalna!beka


RE: Polska TVONLINE - twardy - 02-04-2019 21:33

(02-04-2019 19:16)Elton napisał(a):  Dobre.
STANDART Jerk2
Strona niezabezpieczona,dziurawa jak szwajcarski ser. Poważnie ma tam zostawić jakiekolwiek dane? już nie mówiąc o płatności?
Co to za domena/subdomena? nie stać cię na normalny adres? Tylko ładujesz serwis w swojej domenie? Domena 10zł,i trzymasz sobie ja na swoim hostingu...

Po co ma inwestowac we wlasna domene jak i tak mu zaraz usuna? Jerk2


RE: Polska TVONLINE - HOLANDIIA - 03-04-2019 00:21

Jak by ktoś chciał zobaczyć jak ta strona dziala to zostawiam login i hasło admin1 admin1


RE: Polska TVONLINE - Elton - 03-04-2019 03:48

A co tam do oglądania jest? Nic tam nie działa.Strona marna.


RE: Polska TVONLINE - MasterWeb - 03-04-2019 06:46

siano ze głowa mała


RE: Polska TVONLINE - larry1976 - 04-04-2019 20:12

Zadnych dziur nie ma jak twierdzi Elton. Jeśli są, niech przedstawi dowody. Ciągle pracujemy nad serwisem, programy działają, chyba że brak wykupionego pakietu ma user. A nad płatnościami pracujemy!

Raczej nie ma na rynku tańszej telewizji, oczywiście oprócz bezpłatnej gdzie reklamy z wirusami są!


RE: Polska TVONLINE - Elton - 04-04-2019 20:22

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka Jerk
Po zalogowaniu się,dalej pokazuje że trzeba się zalogować.
Wrzucić shell'a można bez problemu i wykonać funkcje .php
Do każdego konta jestem z poziomu www i konsoli dodać pakiet premium Wink Więc nie pitol człowieku tylko bierz się za robote.


RE: Polska TVONLINE - pawelyoy - 04-04-2019 20:28

No bez jaj.... na pilot.wp.pl mam za free podstawowe kanały telewizji naziemnej w super jakości bez reklam i ścin a ty chcesz żeby ktoś za to płacił ??