Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zmiany w templatce - Wasze odczucia (/Temat-Zmiany-w-templatce-Wasze-odczucia-161900)

Strony: 1 2


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - eseles - 04-04-2019 18:08

(04-04-2019 17:42)Admin napisał(a):  1. już ze 2 tyg temu pisałem że wyłączyłem je aby nie rozjedzało wersji mobilnej - przez te statystyki znika responsywność, dużo za dużo informacji żeby to pomieścić na telefonie.

Mi i tak przez sb sie rozwala

[Obrazek: Screenshot-Chrome-20190404-190723.png]

Edit
@[Admin]
To bylo z chrome, zainstalowalem FireFoxa i to samo


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Admin - 04-04-2019 19:23

(04-04-2019 18:08)eseles napisał(a):  
(04-04-2019 17:42)Admin napisał(a):  1. już ze 2 tyg temu pisałem że wyłączyłem je aby nie rozjedzało wersji mobilnej - przez te statystyki znika responsywność, dużo za dużo informacji żeby to pomieścić na telefonie.

Mi i tak przez sb sie rozwala

[Obrazek: Screenshot-Chrome-20190404-190723.png]

a to akurat ciekawe bo mi na iphonie elegancko formatuje.


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Ando - 05-04-2019 07:20

Można gdzieś włączyć możliwość sortowania nieprzeczytanych postów działami tak jak to było do niedawna? Bardzo przydatna opcja żeby być na bieżąco z konkretnymi działami a nie przebijać się przez pozostałe mało istotne posty.


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - malpa2 - 05-04-2019 09:11

Cytat:zgodnie z twoją prośbą zmieniłem format daty na dzień-miesiąc-rok, a jeśli chodzi o zakładki na nieprzeczytanych to dorobię w wolnym czasie (więcej zabawy bo parę szablonów z jednego stylu korzysta, więc robiąc jeden musi grać na innych).

Dzięki bardzo, od razu wygodniej i bez zastanawiania czy pierwsze to miesiąc czy dzień Smile


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Admin - 09-04-2019 10:13

(04-04-2019 16:53)PremAccHack napisał(a):  1. Dlaczego dolne statystyki mi się przestały wyświetlać na tele Sad

2. Brak tej fuknkcji zaznacz wszystkie w nowym szablonie.

[Obrazek: aa1.png]

1. Wprowadziłem je ponownie dla zalogowanych z uwagi na to że chat i tak wymusza rozciągnięcie.

2. Wprowadziłem dziś na nowo tą funkcjonalność.


(04-04-2019 18:08)eseles napisał(a):  
(04-04-2019 17:42)Admin napisał(a):  1. już ze 2 tyg temu pisałem że wyłączyłem je aby nie rozjedzało wersji mobilnej - przez te statystyki znika responsywność, dużo za dużo informacji żeby to pomieścić na telefonie.

Mi i tak przez sb sie rozwala

[Obrazek: Screenshot-Chrome-20190404-190723.png]

Edit
@[Admin]
To bylo z chrome, zainstalowalem FireFoxa i to samo

Faktycznie różnica jest pomiędzy niezalogowanym a zalogowanym, wyłącznie przy stronie głównej, dlatego zgodnie z powyższym przywróciłem tam również top10.

(05-04-2019 07:20)Ando napisał(a):  Można gdzieś włączyć możliwość sortowania nieprzeczytanych postów działami tak jak to było do niedawna? Bardzo przydatna opcja żeby być na bieżąco z konkretnymi działami a nie przebijać się przez pozostałe mało istotne posty.

Zrobione, wprowadziłem sugestie w nowym szablonie.