Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zmiany w templatce - Wasze odczucia (/Temat-Zmiany-w-templatce-Wasze-odczucia-161900)

Strony: 1 2


Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Admin - 02-04-2019 11:02

Hejka, wprowadziłem dziś próbnie trochę zmian w templatce forum, nie są to gigantyczne zmiany, możecie już je zauważyć na czarnym layoucie (jeśli wam się nie odświeżył otwórzcie forum jako niezalogowany lub incognito).
Możecie też go ustawić próbnie tutaj: https://zarabiam.com/usercp.php?action=options przez ustawienie Stylu na "Zarabiam2"

Dajcie znać który kierunek Wam bardziej odpowiada, poprzedni czy ten nowy. Smile


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Shimeon - 02-04-2019 15:10

[Obrazek: OI7ZDT6.png]

Zdecydowanie styl nr 2 (czyli ten nowy).


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Dante_/ - 02-04-2019 15:25

Tak samo, nr 2 wygląda lepiej według mnie.

Nowy szablon wygląda "prościej", a dla mnie to + ( gustuje w prostszych rzeczach ) Wink


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - ErgePL - 02-04-2019 19:44

Fajny, według mnie może być.


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Pawlak093 - 02-04-2019 21:06

[Obrazek: Screenshot_2019-04-02-21-07-39.png]

Ten pasek u gory na telefonie gdy uzywam tej bialej wersji sie popsuł


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - yazir - 02-04-2019 21:15

Udało się, pora na minecrafta impreza
[Obrazek: Screenshot-19.png]

A tak serio, to jest dużo lepiej niż stara templatka


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - malpa2 - 04-04-2019 09:49

Przy nieprzeczytanych postach jak wyswietla sie ta lista to wszystko zlane, nie ma oddzielających linii jak kiedyś ;/
I zmiencie ten format daty z 04-02-2019 na normalny: dzien, miesiąc, rok bo zawsze sie trzeba domyślać


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Admin - 04-04-2019 16:12

(04-04-2019 09:49)malpa2 napisał(a):  Przy nieprzeczytanych postach jak wyswietla sie ta lista to wszystko zlane, nie ma oddzielających linii jak kiedyś ;/
I zmiencie ten format daty z 04-02-2019 na normalny: dzien, miesiąc, rok bo zawsze sie trzeba domyślać

zgodnie z twoją prośbą zmieniłem format daty na dzień-miesiąc-rok, a jeśli chodzi o zakładki na nieprzeczytanych to dorobię w wolnym czasie (więcej zabawy bo parę szablonów z jednego stylu korzysta, więc robiąc jeden musi grać na innych).


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - PremAccHack - 04-04-2019 16:53

1. Dlaczego dolne statystyki mi się przestały wyświetlać na tele Sad

2. Brak tej fuknkcji zaznacz wszystkie w nowym szablonie.

[Obrazek: aa1.png]


RE: Zmiany w templatce - Wasze odczucia - Admin - 04-04-2019 17:42

1. już ze 2 tyg temu pisałem że wyłączyłem je aby nie rozjedzało wersji mobilnej - przez te statystyki znika responsywność, dużo za dużo informacji żeby to pomieścić na telefonie.

2. dopiszę do listy do poprawek.