Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na własnych, prostych grach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na własnych, prostych grach (/Temat-Zarabianie-na-wlasnych-prostych-grach-161871)



Zarabianie na własnych, prostych grach - Milionaree - 31-03-2019 00:14

Witam.
Istnieje jakaś strona (coś typu np. GameJolt) gdzie mogę umieścić moją grę i zarabiać za jej pobieranie? Wiem, że mogę wrzucić na np. rapidu i ją udostępniać, lecz interesuje mnie bardziej coś, gdzie inni mogą sami znaleźć grę po kategoriach, tagach itp.


RE: Zarabianie na własnych, prostych grach - loryn222 - 31-03-2019 07:53

Wrzuć na kilka różnych. Spróbuj pokombinować z Google Play oraz możesz tez dodać na stare telefony z systemem iPhone które od dawna nie mają aktualizacji i na których też zbierzesz trochę odbiorców.


RE: Zarabianie na własnych, prostych grach - Yabuza - 31-03-2019 15:19

1. Tworzysz grę pod androida
2. Wrzucasz na Google Play
3. Podłączasz jakieś reklamy np: ogaads i zarabiasz
Chyba najprostszy sposób, tylko musiałbyś tego trochę zrobić by coś zarobić, albo mieć duże szczęście.


RE: Zarabianie na własnych, prostych grach - Surimi - 31-03-2019 15:27

Zależy czy to gra na komputer, czy na telefon. Jak komputer to z tego co wiem na steam, możesz wrzucić grę jak telefony to albo app store albo google play.