Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? (/Temat-Rozwiazane-Decal-O-co-w-tym-chodzi-Co-to-jest-16187)



[Rozwiązane]Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - Monster - 06-11-2010 13:37

Jak w temacie


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - Lubelak - 06-11-2010 13:40

są to elektroniczne przedmioty z szopu
jeżeli ktoś obejrzy dostajesz PTZ
jeżeli kupi również dostajesz ,ale więcej


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - MotorniczyTramwaju - 06-11-2010 13:42

Decale są to produkty, które są pokazywane na twoim profilu FWB na Lockerz. Jeśli twój znajomy kliknie w ten Decal dostajesz PTZ, jeśli znajomy kupi rzecz z twojego Decala dostajesz setki PTZ. Decale umiesczasz na swoim profilu tak jak filmy.

Jak zdobyć?
1. W SHOPie. Jeden Decal kosztuje 1$. Znajdują się w kategorii Digital Goods.
2. Też w SHOPie Smile Za każdy zakup w SHOPie otrzymujesz Decala rzeczy którą zakupiłeś Smile


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - Monster - 06-11-2010 15:34

Dzienki Panowie macie po +


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - ksomix - 07-11-2010 08:32

Mam pytanie odnosnie tego jak zdobyc od kogos punkty za decal'a?
Bo gry klikam na kogos decal'a to mi nie dodaje ptzow i przerzuca mnie do shopu.


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - omisiu - 07-11-2010 12:24

Mnie też się te informacje przydały po +


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - cinexik - 07-11-2010 12:37

(07-11-2010 08:32)ksomix napisał(a):  Mam pytanie odnosnie tego jak zdobyc od kogos punkty za decal'a?
Bo gry klikam na kogos decal'a to mi nie dodaje ptzow i przerzuca mnie do shopu.


klikasz w detala i pozniej klikasz w zakladke shop i pozniej w shopie w jakis przedmiot klikaj Smile
i juz masz ptz Smile


w skrocie:
1. klik w detal
2. klik z zakladke SHOP
3. klik w jakiś przedmiot w shopie
4. Take a PTZ.


a tak wogole to http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16229&pid=150908#pid150908


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - Lubelak - 07-11-2010 16:13

nawet opłacalne zebrałem ok. 300PTZ
xD


RE: Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - cinexik - 07-11-2010 18:59

Wszystko o decalach. Zapraszam tu: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16240


[Rozwiązane]Decal - O co w tym chodzi ? Co to jest ? - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.