Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linkowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Linkowanie (/Temat-Linkowanie-161869)

Strony: 1 2


Linkowanie - bossos - 30-03-2019 19:25

Hejka,

zacząłem linkować regularnie przez kilka tygodni stronkę. Frazy wskoczyły maksymalnie do top 20 i stanęły w miejscu. Co robię źle?Nie idzie to do przodu. Dodam, że konkurencja to tylko jedna strona z małą ilością BL..


RE: Linkowanie - rachman - 30-03-2019 23:25

Jak jestes na 20 miejscu to jak konkurencją jest 1 strona? Każda wyżej na daną frazę to konkurencja...
Optymalizacja, treść, linki i dwieście innych czynników gra tu rolę.


RE: Linkowanie - twardy - 30-03-2019 23:27

Linki konkurencji moga byc z PBNow.


RE: Linkowanie - ivandzms - 31-03-2019 20:21

Twoja strona jak długo istnieje i czy jest wiarygodnym źródłem dla odbiorcy? Często mocne brandy bez linków potrafią być lepiej pozycjonowane niż strony z masą różnych linków


RE: Linkowanie - bossos - 31-03-2019 20:52

Stronka ma 1.5 mies. a konkurencji 3 lata Smile


RE: Linkowanie - exxthc - 31-03-2019 22:56

(31-03-2019 20:52)bossos napisał(a):  Stronka ma 1.5 mies. a konkurencji 3 lata Smile

To chyba już znalazłeś swoją odpowiedź. Te sprawy wymagają czasu i cierpliwości.


RE: Linkowanie - ivandzms - 31-03-2019 23:03

(31-03-2019 20:52)bossos napisał(a):  Stronka ma 1.5 mies. a konkurencji 3 lata Smile

I to według mnie odpowiedź na pytanie dlaczego strona nie chce się przebić.
Pracuj nad nią konsekwentnie a niedługo zacznie się przebijać, bo skoro konkurencja niewielka to problemu nie powinno być.
Nie wiem w jakiej kategorii siedzisz, ale u mnie zanim jakieś ważniejsze frazy zaczną wbijać się w top 20 mija jakieś pół roku. Potem tylko praca, praca, praca i po roku są już fajne efekty. Także cierpliwość jest bardzo ważna Big Grin


RE: Linkowanie - bossos - 01-04-2019 08:46

Czyli w dalszym ciągu linkować?


RE: Linkowanie - ivandzms - 01-04-2019 09:01

Tak, ale nie przesadzaj z tym, bo tylko bardziej zaszkodzi. Tym bardziej spamowanie linkami może tylko zaszkodzić. Bardziej skupiłbym się na treściach.
To jakiś landing page, serwis, blog? Nawet jeżeli landing page typu one-site to założyłbym tam bloga i dodawał regularnie nowe artykuły.
Linki to nie wszystko. Jak chce się być wyżej niż konkurencja to trzeba dokładnie ją przeanalizować i zrobić lepszą robotę pod każdym względem.


RE: Linkowanie - bossos - 01-04-2019 13:46

To jest strona z dodawanymi artykułami z branży edukacja. Konkurencja słabo podlinkowana, z wpisami na maksimum 100 słów..