Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? (/Temat-Samotna-matka-zarabia-dodatkowo-za-pomoca-fb-161865)

Strony: 1 2 3


Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - karix094 - 30-03-2019 12:12

Scrolując fb przypadkiem trafiłem na taką reklamę:

Cytat:Oto jej sytuacja
“Nie muszę prawie nic robić. Jest naprawdę super już od kilku miesięcy..”
Ta Kobieta Otrzymuje Co Miesiąc Dodatkową Wypłatę Bez Pracy

Zainteresowany dodatkowym zarobkiem klikam w reklamę a tam wielkimi literami
"Samotna Matka Zarabia Dodatkowo Za Pomocą Swojego Konta Facebook"
Poniżej jakiś opis że zarabia 500$ tygodniowo itd

Jak mozesz zaczac?
Dobra wiadomośc jest taka, ze jeśli chcesz zarobić od 50 do 500 $ tygodniowo, Bucks Club nadal akceptuje ograniczoną liczbę kandydatów. Jest to proces dwuetapowy:

Krok 1. Pobierz ich rozszerzenie Google Chrome
Krok 2. Zaloguj się do swojego Facebooka na swojej przeglądarce Chrome

Po rejestracji poprosimy Cię o podanie adresu Paypal, a Twoja płatność zostanie wysłana tego SAMEGO DNIA! W chwili pisania tego tekstu dostępnych jest mniej niż 200 rejestracji. Zarejestruj się za pomocą poniższego linku, aby ubiegać się o 200 USD

Linki:
https://tenaciousair.com/biznes/najwazniejsze-wskazowki-biznesowe/?fbclid=IwAR2dF3dRjqVoBa4sen5gK1sSLni_z9TykmLFL1uv4oyY8ybCu7OVLSh1MYw

https://thebucks.club/

Jak dla mnie to wygląda podejrzanie.
Co myślicie?


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - precell - 30-03-2019 12:18

beka To ludzie się jeszcze na to nabierają? beka


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - karix094 - 30-03-2019 12:31

Nie skorzystałem bo podejrzanie wygląda....
Jestem ciekaw jak to działa


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - rachman - 30-03-2019 12:52

Jak to działa? Serio Cię interesuje to? Raczej się zastanów czy to działa... Wink


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - twardy - 30-03-2019 12:55

[Obrazek: 6d98486cc44633b4b58f90ecc778dd5c.jpg]


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Shimeon - 30-03-2019 13:44

(30-03-2019 12:31)karix094 napisał(a):  Nie skorzystałem bo podejrzanie wygląda....
Jestem ciekaw jak to działa

Jeśli coś wygląda podejrzanie, to na bank nie działa. To tak jak z tym 17-latkiem, który kupił nowy dom matce. Moim zdaniem ktoś po prostu zarabia na tej stronie i trzepie niezłe sumki.

ps: to zdjęcie na początku z google jest. Gość tylko twarz dziecka ocenzurował Lol


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - mysc - 30-03-2019 14:33

Hmm... zapewne ktoś zbiera konta reklamowe FB żeby na nich puszczać kampanie z kradzionych kart.


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - lijon - 30-03-2019 17:37

[Obrazek: NX7sV3V1c4n4odyu.jpg]


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - Surimi - 30-03-2019 22:51

Chociaż tyle dobrego, że tutaj zapytałeś a nie od razu skorzystałeś z tej oferty Big Grin


RE: Samotna matka zarabia dodatkowo za pomocą fb? - mrpabl058 - 31-03-2019 00:51

Pieniądze kapią z nieba, wystarczy sie zalogować na fejsa i coś pobrać. 500 dolców tygodniowo... W ogóle nie wałek i ściema, ależ skąd. Przecież to normalne, że hajs rośnie na drzewach, a jak wiatr zawieje to wszystko przywiewa do nas pod drzwi Big Grin