Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Scf Token Portfel do zarabiania 8 -16% na msc za Holding - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Scf Token Portfel do zarabiania 8 -16% na msc za Holding (/Temat-Scf-Token-Portfel-do-zarabiania-8-16-na-msc-za-Holding-161837)



Scf Token Portfel do zarabiania 8 -16% na msc za Holding - Styk25 - 28-03-2019 15:45

Co nam oferuje portfel SCF Token?

SCF oferuje zarobek na prywatnym portfelu(DO KTOREGO DOSTEP MAMY TYLKO MY) rzędu 8-18% miesięcznie. Zyski generowane są codziennie w południe i generowane są na konto tokena SCF, który potem możemy wymienić na BTC, ETH lub EOS.

☝️Jeśli chcemy wypłacić kapitał, to możemy to zrobić w każdym momencie. Wycofanie dokonane w ciągu 15 dni wygeneruje opłatę 5%, a po po 15 dniach 1%.

?Aby móc zarabiać musimy posiadać conajmniej $100 na portfelu.

Szczegółowy plan zarobkowy:

✔$100-500: 8%
✔$501-$3000: 12%
✔$3001-$30000: 16%
✔$30001-$50000: 18%

Depozyt będzie można składać poprzez BTC, ETH, EOS, XRP, TRX, BCH, QTUM i LTC

Użytkownicy składający depozyt większy niż $500, będą otrzymywać airdrop (darmowa kryptowaluta z racji posiadania innej kryptowaluty) TRX, BUMO, XRP, ADA i nie tylko.

Zespół zarządzający projektem posiada bogate doświadczenie np. w Apple, Cisco, Royal Bank of Canada i Uniwersity of Toronto:





SCFToken Roadmap 2019:

☑Marzec 2019 - SCF Token zostaje zaprezentowany w południowo-wschodniej Azji
☑Kwiecień - wydanie karty Mastercard / Visa
☑Maj – notowanie ZB Mega na giełdzie
☑Czerwiec - Afiliacja i wydanie gier rozrywkowych
☑Lipiec – konferencja azjatycka
☑Listopad - testy centrum handlowego tokena SCF
☑Grudzień - SCF notowana na giełdzie krajowej i dużej giełdzie międzynarodowej
☑Luty 2020 - otwarcie centrum handlowego tokena SCF

?Plan marketingowy:

Matching bonus od partnerów:
bezpośrednio poleceni:
Poziom 1 - 100% ich zysków❗
Poziom 2 do 10: 10% za poziom
Poziom rankingowy otwiera poziomy nieskończoności od 6% do 15% na wszystkich poziomach w zależności od poziomu rangi.

Projekt RUSZYL OFICJALNIE DZIŚ, więc możesz być jako jeden z pierwszych w Polsce❗

?INSTRUKCJA REJESTRACJI WIDEO:

 

 

INSTRUKCJA REJESTRACJI W FORMIE TEKSTOWEJ:

Krok 1: kliknij tutaj, aby pobrać aplikację na android lub IOS: https://scfly.io/scf/download/app

✅Krok 2: zainstaluj i uruchom aplikację

✅Krok 3: zmień język aplikacji na angielski.

✅Krok 4: kliknij Rejestracja i wypełnij swoje dane po wybraniu kraju

✅Krok 5: Aby dokończyć rejestrację musisz wprowadzić swój numer telefonu komórkowego i otrzymać kod weryfikacyjny SMS. Nie podawaj kodu kraju! np. +48, tylko np. 605333222 ⚠️

✅Krok 6: wprowadź kod zaproszenia: Styk25

✅Naciśnij przycisk Register

Pamiętaj też że każdy projekt w sieci jest obarczony ryzykiem wiec inwestuj z głową!

Póki co inwestujemy w ETH, w kwietniu będzie możliwość inwestycji w BTC
W kwietniu również mają wejść: powiadomienia, GoogleOTP, Odciski palców, wykrywanie twarzy, zakładki

Moja opinia:

Projekt jest olbrzymią konkurencją dla PlusToken i WoToken, głównie dlatego że za projektem stoi transparentna firma i topowa giełda kryptowalut na świecie.

O CodingFly można znaleźć dużo informacji, zwłaszcza na portalach koreańskich i tu polecam śledzić tą stronę (tłumaczcie na Polski) -> https://band.us/band/74372858

Jutro wpłacam pierwszy depozyt, może uda mi się nagrać film jak to zrobić


 

W instrukcji podałem mój kod zaproszenia, jeżeli ktoś chce to może go wpisać, będzie mi bardzo miło.


Osoby które wpiszą mój kod polecający zapraszam do pierwszej Polskiej grupy SCF Token, KOD POLECENIA : Styk25
Lub wiecej info na mailu [email protected]

 


Scf Token Portfel do zarabiania 8 -16% na msc za Holding - Hybrid1990 - 28-03-2019 15:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.