Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kariera YouTubera - Początek przygody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kariera YouTubera - Początek przygody (/Temat-Kariera-YouTubera-Poczatek-przygody-161833)



Kariera YouTubera - Początek przygody - HaotiC - 28-03-2019 15:31

Cześć wszystkim, od dłuższego czasu (2 lat) planowałem założyć kanał na YouTube lecz cały czas to przeciągałem i szukałem wymówek. Wszyscy w okół zniechęcali mnie do zakładania kanału mówiąc że i tak nikt nie będzie oglądał moich filmów więc może to otoczenie tak zadziałało, No nic... W końcu zebrałem się w sobie i założyłem kanał.
Mój plan jest taki :
Zarobić w rok 100 000zł
Będę nagrywał filmiki typu DIY (Majsterkowanie) i wrzucał filmy max co 3/4 dni licząc na to że jakimś cudem uda mi się go wypozycjonować.
Kieruję je głównie na Polskę, Wielką Brytanię, Niemcy i USA.

Dziś wrzuciłem pierwszy film aktualnie nabił 7 wyświetleń 2 co mnie troszkę zdemotywowało do działania bo mówiąc szczerze liczyłem na trochę więcej CoolCoolCool.
https://www.youtube.com/channel/UCcQttziaM-BtoEOEhYwz_ow?view_as=subscriber

Jeśli ktoś ma jakieś rady co do filmów i pozycjonowania lub pozyskiwania ruchu proszę śmiało pisać Smile

Nooo tak że to by było na tyle póki co.

PS.
Dziennik będzie aktualizowany w miarę rozwoju kanału, będę też ujawniał zarobki o ile jakieś będą Tongue.


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - Snaggy - 28-03-2019 16:00

https://www.youtube.com/watch?v=oR3DQRDoTVI <-- Podstawa


Ciśnij, super sprawa! Trzymam Kciuki.

Możesz założyć do tego instagrama, żeby łapać z niego suby na YT. Smile

Dałem Subitsu. Smile


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - Cromiell - 28-03-2019 19:30

Sam nigdy nie zarabiałem w ten sposób, ponieważ po prostu nie jest to moja "działka", ale jeżeli lubisz to co robisz (a tak jest) to nie zakładaj sobie tak wysokich celów pieniężnych. Sam stwierdziłeś, że mała liczba wyświetleń na początku działa na Ciebie demotywująco. Skupiłbym się na Twoim miejscu na 100, 1000 wyświetleń - na początek to i tak dobrze biorąc pod uwagę jak zawalony jest YouTube, a jak dołożysz do tego dobry social to powoli się to rozkręci. Co do contentu pomyśl może o ciekawych napisach c.d poszczególnych "etapów prac" nad daną rzeczą/przejściach itp. Będzie się to lepiej oglądać zwłaszcza w przypadku dłuższych odcinków.


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - Hil - 28-03-2019 20:02

Ja bym skrócil i przyspieszył film, więcej cięć


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - kukiz87 - 28-03-2019 20:07

Poradnik Klina jest na forum odnośnie pozycjonowania filmów , i na prawdę działa świetnie ! Sam też myślę od jakiegoś czasu o kanale. Ale zobaczymy co z tego będzie. Życzę Ci powodzenia i pamiętaj początki zawsze są trudne , nie wolno się zniechęcać !!!!


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - WhiteNigga - 28-03-2019 20:25

Na końcu filmu powinieneś dłużej pokazać efekt końcowy pracy, jakieś dłuższe ujęcie albo kilka ujęć.
Powodzenia.


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - Makabrycy - 28-03-2019 21:36

temat super, ale troche sie mozoli, na koncu dłuższa expozycja efektu pracy Smile plus jakiś komentarz motywujący do subskrypcji Smile trzymam kciuki Smile


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - Guxinimod - 28-03-2019 21:53

Ale katujesz ten pilnik, na baterie jest ? haha Big Grin


RE: Kariera YouTubera - Początek przygody - HaotiC - 28-03-2019 22:43

Hahah za małe obroty były Tongue dopiero pod koniec się skapnąłem że można je regulować Big Grin